reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta odchudzająca starającej

Może nie gdybajmy, zobaczymy co będzie a póki co Ty sobie śmiało wcinaj to na co masz ochotę :)
No wlasnie najgorsze jest to, ze mam ochote na slodycze! I od wczoraj zjadalm 3 liony, bo moj okrutny Malz przytachal do domu reklamowke tych batonow (odpadki z fabryki)! I one tak do mnie wolaja!!!:zawstydzona/y:
Chyba mam jesienna depreche...:-(
 
reklama
No wlasnie najgorsze jest to, ze mam ochote na slodycze! I od wczoraj zjadalm 3 liony, bo moj okrutny Malz przytachal do domu reklamowke tych batonow (odpadki z fabryki)! I one tak do mnie wolaja!!!:zawstydzona/y:
Chyba mam jesienna depreche...:-(

MAĆKU- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:szok::szok:wyslij mi troche tych lionów:tak::-D:-D:-D


MAJQA- zapomnialam ,ze u nas produkcja idzie pelną parą...w kazdym razie na pewno dzis dziewczyny podawaly linki dla nowej dziewczyny wiec z dzisiejszeg dnia przeleć strony;-):tak:
 
wikulaa każdy grzeszy i akurat się nie ma czym przejmowac (jeśli jest od czasu do czasu), ja dzisiaj winka wypiłam troszeczkę :)

lubię winko, ale męża nie ma, to nie mam się z kim napić, może jutro:))

A teraz rada z serii "tego nie robcie";-)
Mianowicie - nie pieczcie wolowiny w calosci:baffled: Moi faceci wlasnie to zrobili - masakra! Pogryzc tego nie szlo!!! I polowa mi w zebach zostala;-)

A tak na marginesie to od wczoraj mam tak wielki apetyt, ze szok!!! Przed chwila zjadlam dwa kawalki tej wolowiny i znowu jestem glodna:szok:

masz rację wołowiny nie można tak piec, heheh
a Ty jesteś po owulacji, to może przez to masz taki apetyt:))

Bafinka - Ja dzisiaj robiłam bigos i dodałam do niego właśnie kabanosy, zamiast kiełbasy, mam nadzieję, że dobre to bedzie:))
 
U mnie w domu stoi na dole kosz, pełen słodyczy. Laiony też tam są, takie tutejsze..
Na górze, jedna szuflada w biurku, jest poświęcona na słodycze..
Wiem, nie jest łatwo.

Ale czasem, lepiej zjeść coś słodkiego, niż w krytycznym dniu rzucić się na większa ilość. Jeden batonik, od czasu do czasu na pewno nie zaszkodzi :)

Ja się chwilowo żegnam :)
 
MUSIA- o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! ciacho czekoladowe -matko jakie tortury :)))))

slonka moje ja zmykam-ide sobie zrobic maseczke i henne a potem m jak milosc...

do jutra:) kolorowych snow i karaluchy :)):)
 
MAĆKU- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:szok::szok:wyslij mi troche tych lionów:tak::-D:-D:-D


MAJQA- zapomnialam ,ze u nas produkcja idzie pelną parą...w kazdym razie na pewno dzis dziewczyny podawaly linki dla nowej dziewczyny wiec z dzisiejszeg dnia przeleć strony;-):tak:
Malz opowiadal, ze te liony jakis facet przynosi do fabryki i sprzedaje na kilogramy. Ostatnio przed dwa dni ponoc prawie 200 kg rozprowadzil:szok:

Jak bedziecie mialy czas to moze przyslijcie mi na priwa linki do wszystkich przepisow i ksaize, a ja je podkleje do mojego posta na pierwszej stronie. Zeby bylo pod reka:tak:

Wrzucilam juz cos od siebie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki kochane mam prośbę bo co zasiądę do kompa zeby poczytać o tej diecie to musze isc do małego. Jak znajdziecie czas to prosze napiszcie mi co mozna jesc w jakich zestawieniach w fazie pierwszej i jak dlugo ma trwac.
 
Do góry