reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta odchudzająca starającej

BAFINKA- my ostatnio-w sobote bylismy na zakupach w lidlu a poniewaz my oboje jestsmy na diecie to woesz....nam poszla 250zl:szok::szok::szok::sorry:
w lidlu tez jest ten jogurt z kop.o ogor.za 99gr ja go uzywam do mizerii:tak:

w dni z warzywami robie kapustke na gesto+kurczak+mizeriaaaaaaaaaaa:-):-)pycha!!
 
reklama
Bafinko, a co się stalo??

Ale wy duzo wydajecie.. ja też robie raz w tygodniu większe zakupy ale to takie typu: musztardy, sosiki, przyprawy, jakieś mrożonki etc.. i wole później chodzic na bieżąco, zauważyłam, że mniej pieniędzy idzie i to duzo mniej :)

Ja chyba ide bigos zaraz wszamać.

A mam pytanie, czy wy nie gotujecie nigdy tak, że na 2 dni a czasem nawet zostanie do podjedzenia na 3 dzien dla 1 osoby?? chodzi mi tu o takie potrawy, których się robi więcej, typu potrawka z wielu dodatków, bigos, gołąbki etc.
 
BAFINKO- pisz co sie stalo ???co gin powiedzial????????

LLITH- pewnie,ze tak gotuje ,ze zostaje ,ale nam sporo idzie na jogurty,kefiry,jajka,mleko i kurczaka....jak jestesmy oboje to idzie tych produklow duzo wiecej -tymbardziej ,ze wiadomo-chlop musi zjesc...
 
Mama, Bafinka napisała w wątku o antykoncepcji, zerknij. Sama się zdenerwowałam, jak to przeczytałam :D

Widzisz, u nas jest tak, że ja nam robię praktycznie to samo, tylko mąż i mała mają dodatki, typu ziemniak, ryż, makaron, kasza, no i owoce plus słodycze i pieczywko. Już nie gotuję osobno, bo mojemu to co robię smakuję. Czasem im robie coś na oleju, np cebulki w panierce, czy mała w piekarniku ma ziemniaki myszki miki ale to rzadko..
A z tym gotowaniem, to myślałam, że to tylko ja taka dziwaczka jestem, co na dłużej robie amu :D
 
Hello
Dziekuje Wam wszystkim za przepisy na bigos napewno sie skusze jutro przepis wyglada smakowicie jeszcze jedno pytanie jak robicie te placuszki dunkanowe ???? dostałam tez w ang sklepie otręby wiec bede działac :) bo co do tych placuszków mam trzy przepisy i nie wiem który dobry wiec licze na was :)
U mnie dzis na sniadanie był wiejski twarożek plus kawa lunch tunczyk a teraz chce zrobic sobie te placuszki , pozdrawiam
 
LILITH- zaraz wlece na antykoncepcje....

FLEUR- hej,placuszki robisz tak:
1lyzka otreb pszennych
2 lyzki owsianych
1 jajko
1 lyzka jogurtu naturalnego
szczypta soli


mieszasz na mase i smazysz na teflonie na malym ogniu jak brzegi sie zarumienią to odwracasz na drugą str. smacznego :))

ciasto gotowe,ale jeszcze w piekarniku-moze nie oklapnie:)
 
A kupiłaś 2 rodzaj otrębów??
W H&B zawsze dostaniesz :)


U mnie na dniach będzie zupka z dyni :)
tak kupiłam H&B ale tylko owsiane bo zapomniałam o tych drugich :)
mama dziekuje za przepis na placuszki zabieram sie za nie teraz a i kupiłam patelenie teflona :) i tak jak pisałam musze chowac ja przed mężem bo moze ja zaraz widelecem mi ja załatwic :)
 
reklama
Do góry