reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieci

reklama
ja gdzies czytałam, ze na początek dajemy ok 2 łyżeczek mięska, a jeśli już dawno podałaś miesko, to chyba za dużo nie zaszkodzi nawet jeśli
 
ja też gotuje na dwa dni, my dzisiaj zaczęliśmy mięsko na razie króliczka bo mamy od teściów, ale mam wrażnie że mamie bardziej smakowało niż dziecku :-)
 
ja dzis dałam szpinak z ziemniaczkiem, jedyne co zaciekawiło moją starszą córkę to "niesamowity" kolor.......ale małemu chyba smakowało, bo pół słoiczka zjadł!
 
szysunka- to Amelka wczesniej szpinaku nie jadła ? czy może takiego miksu jak dla malucha ? aa i czy sama gotowałas ? jesli tak to napisz jak
 
Mój syn skończył dziś 5 miesięcy i dostał po raz pierwszy rybkę z gerbera parę łyżeczek bo wiadomo z rybka trzeba uważać ale smakowała mu baaardzo!!!!

mięsko już dajemy od tygodnia ale tak sobie nam smakuje
 
reklama
Do góry