reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieci

Magda Cha u nas to samo...i od tygodnia pijemy tylko z prawego cycusia...:confused2:co ciekawe to samo miałam z Julka- gdy miała pół roczku to zrezygnowała z lewej piersi teraz to samo mały tylko miesiąc wcześniej...efekt jest taki ze jedna pierś ma miseczke B a druga C wyglądam średnio fajnie;-)
 
reklama
Cały czas kombinujemy z cycusiem. Dzisiaj w południe dostał butlę, bo nie chciał cyca. W nocy było ok. A ja tak mam od piątkowego szczepienia!!!!:wściekła/y: Niby żadnych objawów poszczepiennych a może właśnie ten cyc????
 
dziewczyny pomocy!!:-(
juz niewiem co robic:-(probuje Wiktorie odstawic od piersi. zastepuje jej mleko kaszkami, sloiczkami z lyzeczki je pieknie, ale jak czas na mleko to tylko cyc wogole nie toleruje butelki mam juz chyba wszystkie mozliwe smoczki, w sobote nawet bylam z moim m kupic butelke tomme tippe ze specjalnym smokiem ktory niby przypomina piers ale chyba nie bardzo bo nie dala sie nabrac. dzisiaj kupilam oslonki na piersi sa sylikonowe przez nie mala je bez problemu ale jak podstawam butle to wypluwa. wczoraj moj m bral ja na przetrzymanie rozne butle mleko nan bebilon moje odciagniete wziela kilka lykow i zasnela zmeczona placzem a mi juz sie chce plakac razem z nia :-:)-:)-(
 
Dziewczyny mam pytanie: ile razy w tygodniu dajecie maluszom mięsko.Moj narazie zajada ze słoiczkow,zaczelismy od krolika z warzywami,podalam mu 3 dni z rzedu i teraz chyba z tego powodu ma zatwardzenie.:-(
 
dziewczyny pomocy!!:-(
juz niewiem co robic:-(probuje Wiktorie odstawic od piersi. zastepuje jej mleko kaszkami, sloiczkami z lyzeczki je pieknie, ale jak czas na mleko to tylko cyc wogole nie toleruje butelki mam juz chyba wszystkie mozliwe smoczki, w sobote nawet bylam z moim m kupic butelke tomme tippe ze specjalnym smokiem ktory niby przypomina piers ale chyba nie bardzo bo nie dala sie nabrac. dzisiaj kupilam oslonki na piersi sa sylikonowe przez nie mala je bez problemu ale jak podstawam butle to wypluwa. wczoraj moj m bral ja na przetrzymanie rozne butle mleko nan bebilon moje odciagniete wziela kilka lykow i zasnela zmeczona placzem a mi juz sie chce plakac razem z nia :-:)-:)-(

Kurczę nie mam pojęcia co Ci doradzić, moja od początku chwyciła butlę i nie było z tym problemów. Spróbuj może żeby to tata karmił, a nie Ty (gdzieś czytałam że to czasem skutkuje), albo może kubeczek?? nie wiem, ostatecznie przecież może pić z łyżeczki, tak moja koleżanka robiła bo jej mały też nie chciał smoka.

 
dziewczyny pomocy!!:-(
juz niewiem co robic:-(probuje Wiktorie odstawic od piersi. zastepuje jej mleko kaszkami, sloiczkami z lyzeczki je pieknie, ale jak czas na mleko to tylko cyc wogole nie toleruje butelki mam juz chyba wszystkie mozliwe smoczki, w sobote nawet bylam z moim m kupic butelke tomme tippe ze specjalnym smokiem ktory niby przypomina piers ale chyba nie bardzo bo nie dala sie nabrac. dzisiaj kupilam oslonki na piersi sa sylikonowe przez nie mala je bez problemu ale jak podstawam butle to wypluwa. wczoraj moj m bral ja na przetrzymanie rozne butle mleko nan bebilon moje odciagniete wziela kilka lykow i zasnela zmeczona placzem a mi juz sie chce plakac razem z nia :-:)-:)-(
całkowicie chcesz odstawic od piersi ?? no moja mała też nie toleruje butelek ale polubiła kubeczek , może więc kubeczek z niekapek
 
Dziewczyny mam pytanie: ile razy w tygodniu dajecie maluszom mięsko.Moj narazie zajada ze słoiczkow,zaczelismy od krolika z warzywami,podalam mu 3 dni z rzedu i teraz chyba z tego powodu ma zatwardzenie.:-(
moja wogóle nie polubiła , więc jej nie daję. W końcu może być bezmięsna, a jak zachce się jej to sama zdecyduje ;-)no właśnei od mięcha jest zatwardzenie

a tak wogóle to po co takiemu maluchowi mięso ??? bo ja zachodzę w głowę i nie wiem hmm
 
moze nie calkowicie odstawic ale tak zeby raz dziennie tylko cyca a tak to butle bo strasznie szarpie za piers no i nie moge nigdzie wyjsc sama na dluzej a pozatym strasznie schudlam i chcialabym w koncu przytyc :-(
 
reklama
moniaa, z tym kubeczkiem spróbuj. Miałam podobną sytuację, tylko cyc i koniec więc w domu siedziałam aż odkryłam kubeczek tomee tipee po 4 m-cu :-)
 
Do góry