reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

reklama
A ja wczoraj poszłam pobiegać z sąsiadką, chociaż bardziej to przypomniało spacer na ploteczki, ale małymi kroczkami i dojdziemy do większych osiągnięć ;-)
 
Kasia ruchu nigdy za dużo:-):-)
Ważne że wyszłyście:tak:

Nasza waga nadal zepsuta nawet po zmianie baterii więc nie wiem jak stoję z wagą:-p
 
Natusia a pokazuje wiecej czy mniej ;-)
Ja ostatnio stoje w miejscu tzn przez tydzien nie schudlam ani grama ale pewnie dlategoze jutro mam dostac @
 
KASIU GRUNT TO CHCIEC :-)

Ja np dzis zjadlam sniadanko :-) Nie pamietam kiedy jadlam sniadanie .I jakos przeszly mi te moje mdlosci Itp Przynajmniej ostatnio w tym tygodniu ich odpukac nie mam

A na mnie spodnie wisza i mi spadaja
 
U mnie waga łazienkowa pokazuję dobrze ... chociaż ja przecieram oczy ze zdumienia i zapytuję siebie - KIEDY KOBIETO MASZ ZAMIAR TO ZRZUCIĆ :-p
Teraz jak mam @ to czuję się taka napuchnięta.
 
reklama
Ja zaczęłam dziś diete kopenhaską a po niej chcę przejść na 1000kcal, noi ćwiczyć bo do komunii Karoliny muszę schudnąć i to sporo, żebym mogła jakąś fajną kieckę kupić:tak:
 
Do góry