reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

reklama
Ja teraz w drugą stronę startuję.

Magdasf z przykrością muszę się zgodzić z podpisem Twoim odnośnie Magd.

A te 19 to od przedporodem czy od poporodzie? :szok:
GRATULACJE!!!
 
Dlaczego z przykroscia???? Czuje sie urazona....
od porodu to wiecej 10 zaraz zjechalo poporodzie a teraz jade z reszta co by jak czlowiek wygladac;-)I w koncu miescic sie w swoje dziny:tak:

Mozemy umowic sie tak toco ty przytyjesz to ja schudne:rofl2: czyli jakies 14 kg poprosze:-p
 
Dlaczego z przykroscia???? Czuje sie urazona....
od porodu to wiecej 10 zaraz zjechalo poporodzie a teraz jade z reszta co by jak czlowiek wygladac;-)I w koncu miescic sie w swoje dziny:tak:

Mozemy umowic sie tak toco ty przytyjesz to ja schudne:rofl2: czyli jakies 14 kg poprosze:-p

miałaś sie urazić ;-)

Mogę się zgodzić na te 14 kg.
Myślę, że obie będziemy zadowolone :-)
 
No MALENKO ty teraz TYJ :-)

Ja tez spadam z wagi i zaraz chyba mnie nie bedzie widac heheheh
Waze przy wzroscie 167 cm 54,900 kg Ostatnio wazylam sie w aptece na takiej specjalnej wadze i wyszlo ze waze za malo heheheheh CZYLI MAM NIEDOWAGE HEHEHEHE

Ja zadnej dietki nie stosuje KIBICUJE WAM I JEM WSZYSTKO NA CO MAM OCHOTE :-)
 
No MALENKO ty teraz TYJ :-)

Ja tez spadam z wagi i zaraz chyba mnie nie bedzie widac heheheh
Waze przy wzroscie 167 cm 54,900 kg Ostatnio wazylam sie w aptece na takiej specjalnej wadze i wyszlo ze waze za malo heheheheh CZYLI MAM NIEDOWAGE HEHEHEHE

Ja zadnej dietki nie stosuje KIBICUJE WAM I JEM WSZYSTKO NA CO MAM OCHOTE :-)

Takim to dobrze!
 
Jak Rubuś miał 5 m-cy a ja poszlam do pracy po pierwszym m-cu zrzuciłam 5 kg... Jedyna dieta dla mnie to ucieczka z domu...bo tak się nudzę i co raz zajrzę do lodówki czy sie światełko pali;-):-D No i idzie w boczki...za to moj M uszczęsliwiony bo przytyłam i piersi mam jak w ciązy:szok::-D O tam co się bedę przejmować...Niedługo idę do pracy:tak:;-):-)
 
reklama
No i u mnie coś drgnęło ale to dlatego, że wróciłam do pracy - więcej ruchu.

Dorcia ty kobieto powinnaś pójść do endokrynologa, bo to twoje chudnięcie przy normalnym jedzeniu mnie się nie podoba - zbadaj sobie tarczycę.

Dziewczyny pamiętajcie - czy jesteście szczuplutkie czy raczej te z lekka puszyściejsze to codziennie stojąc przed lustrem proszę sobie mówić JESTEM PIĘKNA.
Grunt to optymizm :-D
 
Do góry