reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

To ja się pochwalę, bo mi nic nie przybyło jeszcze.
A w moim stanie to sukces :-)

Trzymam kciuki za wszelkie odchudzania!
 
reklama
Wiecie co a u mnie to sie chyba juz problem robi Bo ja nic nie jem :-(
Nie potrzebuje jesc :-(
Martwie sie tym bo czuje ze strasznie chudne Wszytsko z przed ciazy ze mnie spada Wszyscy mowia ze zle wygladam Blada I jakas taka dziwna i chuda I ja czuje ze chudne z dnia na dzien
Np dzis zjadlam Maly talerz mleka z platkami Pozniej talerz zupy I wieczorem az 1 parowke bobaske Drugiej juz nie moglam bo mnie odrzucalo :-(
Szczerze to meczy mnie to moje niejedzenie Nie wiem co mam robic Boje sie ze zrobi sie z tego jeszcze wiekszy problem
 
Macie racje to chyba w poniedzialek rano poszlabym sama wlansie za kase zrobic Badania U mnie w szpitaku wlasnie kosztuje to kilka zl I wyniki beda odrazu
Np dzis nic jeszcze nie jadlam :-(
Mama wrocila i jak zobaczyla ze nic nie zjadlam A mialam zjesc wczorajszy obiad Bo wczoraj go nie zjadlam To dostalam opierdziel Ze zaraz w szpitalu wyladuje itp Ale Ona ma racje :-(
 
Dorota ale jak wiesz ze nie masz apetytu to na sile choc troche zjadaj,
bo gadanie nic nie daje. troche mobilizacji ze sniadanie male bo male ale trzeba zjesc, to samo z obiadem i kolacja.Nie ma zmiluj

ja to bym chciala miec taki problem;-)
 
reklama
Do góry