reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta cud - grupa wsparcia dla odchudzajacych, diety, sukcesy i porażki

ULA powodzenia

Ja juz jakis czas temu wchodzilam na wage I ostatnio to zawsze sie dziwilam Skad mi te Kg spadaja heheheh

Nie no teraz na powage Ostatnio ZACZELAM JESC SNIADANIA :-)
 
reklama
Ja sie wczoraj wazylam na specjankej wadze w aptece i wedlug wzrostu mam 7 kg niedowagi
Przy zwroscie 164 cm waze 53 kg (przed ciaza wazylam 55 kg)
Fajnie tak nie stosowac zadenj diety i chudnac hihihi
 
A ja znów lepiej zrobie jak na wagę nie stanę bo byliśmy w sobote na weselu i jak nigdy próbowałam smakołyków ze stołu - ale to może dlatego że obiadu nie zjadłam - tzn cos skubnęłam ale już był zimny bo razem z moim ślubnym na zmianę pełniliśmy dyżury przy Mikim na polu heheheheh
 
Ja sie wczoraj wazylam na specjankej wadze w aptece i wedlug wzrostu mam 7 kg niedowagi
Przy zwroscie 164 cm waze 53 kg (przed ciaza wazylam 55 kg)
Fajnie tak nie stosowac zadenj diety i chudnac hihihi

1,64x1,64 =2,68
53:2,68=19,77
18,5 <niedowaga
18,5-24,9 - masa prawidlowa
25-29,9- nadwaga
30> otylosc
Wiec jestes w normie

A ja mam -21 kg:rofl2:
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Troche malych wyrzeczen czyni cuda:tak: A moze to nie samo MŻ bo jem sporo, tak mi sie wydaje tylko niejem np. chleba, masla (tluszczow tego typu), serow, slodyczy i mies pieczonych smazonych. I jakos leci:tak:Chociaz powiem ci ze pozwalam sobie na slodkosci od czasu do czasu bo chyba bym oszalala;-)
Najbardziej dopinguje mnie fakt ze wchodze juz w wiekszosc moich rzeczy, sa problemy zeby zapiac ale naprawde jak patrze jak bylo a jak jest to:szok::szok::szok::szok:


A ile schudlas na dietce ty???
Ja dzisiaj zakupilam sobie xenea blonnik, nawet smaczny jest zobaczymy czy zdziala cuda:rofl2:
 
Ja niestety nie dużo bo tylko 4 kg ale w sumie zostały mi jeszcze dwa dni tej a potem robię 1000kcal i tak chcę już na stałe zmienić swoje myślenie o jedzeniu i muszę schunąć jeszcze 8 i będzie dobrze, mam czas do maja więc jestem dobrej myśli.

Ja kiedyś jadłam chrom ale w sumie niewiele to dało a co z tym błonnikiem? może to lepsze?
 
Wiesz co czytalam ze blonnik pomaga, ale jak to z nim bedzie to nie wiem. Dodalam sobie go dzisiaj do jogurtu i smaczne nawet bylo.
$ kg w 11 dni to i tak niezle, trzeba brac zawsze poprawke na to co pisza ze mozna tam kilkanascie kg schudnac.
Slyszalam ze dieta jogurtowa jest fajna, ale ja sie strasznie boje takich regorystycznych diet, bo po nich wilczy apetyt u mnie gwarantowany.
Ja codzien zjadam wlasnie kolo 1000-1200 kcl:tak:
 
A ja jakoś opadłam z sił i zapomniałam o diecie...a wałeczek sie znowu robi. Może od poniedziałku sie wezme za siebie?;-)
 
reklama
Kaka - no właśnie ja też opadłam z dietowych sił i silna wola się skończyła... muszę zacząć chyba znów.... teraz ten urlop mnie trochę rozwalił...zamiast MŻ było DŻ i DP....
 
Do góry