reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
Można farbować włosy, nic się nie stanie, ale kolor może wyjść zupełnie inny od tego, który zaplanowałyśmy sobie. Wynika to najprawdopodobniej ze zmian w organizmie, barwniki inaczej się przyswajają. Znajoma rozjaśniała włosy i złapało jej na fioletowo...;)
 
A ja wam mogę polecić preparat dromin. Nie wiem czy o nim słyszałyście bo ostatnio jest mniej popularny. W każdym razie są to tabletki na bazie drożdży właśnie do poprawy cery, paznokci i włosów. Środek dosyć niepozorny i mniej rozreklamowany niż capivit czy skrzypovita, a skutecznością moim zdaniem bije je na głowę. Cena również znośna ok. 20 zł ( za tyle kupuję go w juvencie w manufakturze ), a opakowanie 100 tabletek starcza mi na 3-miesiace. Co do specjalnych maseczek do włosów to nie stosuję, szkoda zachodu, a efekt nie zawsze jest zachęcający
 
Ja zamierzam farbować dopiero ok 16 tyg tak na wszelki wypadek wole przeczekac... od fryzjerki mam specjalna farbe bez amoniaku, niestety do kupienia chyba tylko w salonach i mam nadzieje, że uda mi sie wytrzymac na niej do konca ciazy. Podobno spokojnie pokrywa odrosty, zobaczymy ;)
 
ja na wysuszone i wypadajace wlosy stosowalam Floradix srodek do picia szybkie dzialanie i zero skutkow ubocznych stosowalam to w ciazy;))jest w pelni bezpieczny kompleks witamin
 
ja uzywam jedwab od x czasu , ale moje wlosy i tak wygladaja jak siano , mam ich dosc, w zeszlym roku obcinalam i to o duzo... a jak odrosly jest to samo:baffled:
nie wiem juz co na nie nakladac zeby byly lsniace i zdrowe,
z odzywek chyba wszystkie juz wyoprobowalam , i maseczki na wlosy roznego rodzaniu:dry:
 
ja slyszalam 2 opinie,
1 to ze mozna farbowac do 3 msc, a druga ze po 3 miesiacu:sorry2:
z tym ze nie wiedzialam ktora jest prawdziwsza, pofarbowalam raz rowno w 3 msc na kolor naturalny jaki mam..
wiec nie mialam odrostow:-p i nie musialam sie o nic martwic;-)
cala ciaze przezylam z tym ze kolorem, a po porodzie ze 3 msc odczekalam i znow pofarbowalam jak zawsze
oczywiscie w noy po ostatnim karmieniu malej zeby nie wdychala zapachu farby
(z tym ze nie budzila mi sie w nocy na karmienia, wiec jak ja nakarmilam o 22 ostatni raz to moglam isc pofarbowac wlosy i kolejne karmienie dopiero o 6 rano bylo)
 
ja zawsze farbuje sama wlosy , uzywam do tego farb garnierka albo Joanny
sa wgmnie najlepsze..
raz mama kupila mi Palette... o bosh:szok: myslalam ze bedzie super bo taka reklamowana... a mialam po niej wlosy jak suche siano...
nigdy wiecej:no:
a robiła któraś z Was dekoloryzację w domu???????????

ja rozjasnialam wlosy w domu ... z czarnego na popielaty blond:-D oczywisie nie ma to tamto.. wlosy sie strasznie niszcza:-(
 

Załączniki

  • P1010924.jpg
    P1010924.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 35
  • P1000146.jpg
    P1000146.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
bylam w aptece farmaceutka dordzila mi tabletki ducray co prawda drogie bo 62zl dalam ale tyle mi wypada i nie moge z nimi dojsc do ladu wiec sie skusilam...zobaczymy sama na sobie stosowala i jej pomoglo ale bierze sie 3 miesiace po 1tabl.
wcierki mowila ze male efekty daja
 
reklama
Ja również już ok dwóch miesięcy stosuję urt-oil.

Przede wszystkim pozbyłam się łupieżu, który przyplątał się wraz z różnego rodzaju maskami do włosów. To w mojej ocenie daje mu juz duży plus, kolejny zdobywa za dużo rzadsze przetłuszczanie się włosów. Z dwóch myć w tygodiu zeszłam na jedno. Także ogromnie polecam.

Co do wydajności to jest zadowalająca po 2 miesiącach przy stosowaniu na włosy i cerę zużyłam niecałą 1/3 butelki.
 
Do góry