reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Nie, ani w rossmannie ani w naturze nie kupisz. Szukaj tylko w aptekach. To jest naturalny preparat więc pewnie dlatego nie sprzedają go w drogeriach.
 
reklama
Hehe bywa i tak :p No pewnie łatwiej by było jakby też można było to kupić w drogeriach, ale widocznie ma to inne przeznaczenie.
 
A apteki internetowe? Przecież jest ich pełno. Albo poprostu idź jeszcze raz do którejś z aptek i poproś żeby Ci sprowadzili. W końcu klient nasz pan.
 
A jeśli nie znajdziesz a zależy ci na dobrych kosmetykach do włosów o dobrym działaniu to zajrzyj sobie na kalamis.pl. To profesjonalny sklep fryzjerski. Ja tam nie raz kupowałam różne gadżety na prezent. Dla siebie też;)
 
Profesjonalne kosmetyki to zbyt duzo kasy jak na moją kieszeń niestety. Kiedyśbyłam u fryzjera na takiej "odnowie włosów", 3 takie wizyty wyniosły mnie tylko co kosmetyki do włosów przez cały rok chyba ;/ Owszem, włosy były boskie, ale tylko do pierwszego umycia niestety.
 
Teraz są takie kosmetyki i preparaty ze samemu można świetnie dbać o włosy w domu. Ja teraz nie wyobrażam sobie że mogłabym urt-oila nie mieć. Ten preparat na prawde działa rewelacyjnie. No i nie jest drogi.
 
reklama
Do góry