reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

patrycja24berlin używam profesjonalnej maseczki do włosów z L´oreal , takiej w różowym pudelku .
 
reklama
Pamietam, ze w czasie ciazy mialam piekne, dlugie wlosy... teraz raczej stawiam na takie do ramion. Pomimo że podcielam wlosy to szybko mi się rozdwajaly i łamały...może to coś od hormonów...nie wiem. Żadne maseczki, odzywki ni e pomagaly. Od koleżanki usłyszałam ze w niektórych salonach wykonuje się specjalne zabiegi Spa na wlosy..znalazłam, że w spa cece robią ttakie. to się nazywało rytuał siły kerastase dla włosów.Wlosy sa po nim wzmocnione i pieknie wyglądaja. Pani fryzjerka doradzila mi także jak dbac o wlosy żeby zdrowo wyglądały.
 
Hej dziewczyny!

Nie czytałam całego wątku, bo jest dość długi, więc może któraś z Was udzieli mi szybkiej informacji - jak mogę to leczyć, oraz gdzie mogę zdobyć pełne informacje na ten temat (ciąża a wypadanie włosów) - tak, żeby nie było pisane przez laika a jakiegoś speca.
Pozdrawiam,
Maria
 
Mnie po kolejnej ciąży znowu włosy wypadają garściami-nie ma się co dziwić i martwić , wypadają teraz te które nie wypadły w ciąży i te które wypadać powinny normalnie dlatego jest ich dużo.Jednak juz zamówiłam szampon z lotionem po którym nastąpiła szybka poprawa po pierwszej ciąży.To subrina recept na wypadanie włosów, w aptekach nie ma za bardzo teraz ale można zamówić na stronie Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl i tam zakupić, a oni przyslą do apteki w Waszym mieście.Tam sie płaci i za wysyłkę się nie płaci już, Szampon kosztuje jakieś 12 zł, a lotion 19.Mnie przestały wypadać tak intensywnie włosy i szybko zaczęły wyrastać nowe-a mnóstwo straciłam z przodu głowy-czoło i boki az do uszu-dosłownie te pejsiki mi wypadły.Więc polecam zwłaszcza że skuteczne i nie drogo.
 
Cześć dziewczyny,
niedawno kupiłam ziołową farbę do włosów Herbatint. Nadaje się do warunków domowych, bo jest w żelu, łatwo się nakłada (zrobiłam to sama!) nie bałagani całej łazienki, ale najważniejsze ,że daje fajny kolor włosów. Ja kupiłam kolor 5N Jasny Kasztan, ale kolor wyszedł brązowy! Takiego właśnie bardzo długo szukałam!
Nie wiem czy to zależy od rodzaju włosów, czy od dotychczasowego koloru (miałam ciemny blond). W sklepie (internetowym) jak zadzwoniłam to powiedzieli mi, że te farby takie właśnie są, dają kolory ciemniejsze niż w opisie. Na koniec najważniejsza informacja: te farby są bez amoniaku i całej tej paskudnej reszty, a przynajmniej nie ma tam chemii w takich ilościach jak w większości farb na rynku (czego ja już nie próbowałam!), po nich wreszcie przestała mnie piec skóra na głowie. I jeszcze do farby dołączona jest naprawdę extra odżywka! O ile dobrze pamiętam to głównym składnikiem jest aloe vera i jakieś inne zioła. Sprowadzają to z Włoch. Szczerze polecam.
Magda
zapomniałam dodać, o farbach możecie poczytać na www.herbatint-polska.pl
 
Ostatnia edycja:
polecam skrzyp polny, ale w takim owalnym opakowaniu z fioletową nalepką - na mnie bardzo fajnie działa, włosy są mocniejsze i nie wypadają, a do tego szybciej rosną.
wyciag_skrzyp_polny.jpg
 
reklama
Do góry