reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

Dziewczyny jestem wściekła na siebie że was nie posłuchałam!!!
Poszłam do lekarza i nie widzi żadnego pęcherzyka :( powiedziała zeby się nie chwalić ciaza bo może być biovhemiczna i mam przyjść dopiero 6 kwietnia.
Przepisała mi progesteron w razie w zeby brać :( tylko mnie nastraszyła ale przecież beta wzrosła !! Z 56 na 138 w 48 h! Testy wychodzą pozytywnie, nie krwawię.. Czy beta jest prawidłowa? Boże jestem przerażona tak bardzo chce tego dziecka
Każda z nas radziła Ci, żebyś przesuneła wizytę. Zafundowałaś sobie stres zupełnie niepotrzebnie. Niestety na własne zyczenie. Możesz powtórzyć betę dla własnego spokoju i czekać na kolejną wizytę.
 
reklama
A co ciotki z forum mówiły!
Ajj my kobiety lubimy same robić se pod górkę.

Nie martw się i cierpliwie czekaj.
Ja przy 1 ciąży ledwo zrobiłam test to dzwoniłam do lekarza i byłam zła, że ma termin dop za 2 tyg. A potem dziękowałam ze poszłam dop w 7 tyg bo biło już serce.
W 2 ciąży byłam "mądrzejsza"

Spokojnie i bez stresu czekaj te 3 tygodnie co ma być to będzie. Trzymam kciuki
 
Głupia jestem mogłam nie iść... No nic teraz pozostaje mi czekać i się modlić.
No, wiesz... teraz to mozesz byc tylko na siebie zla. Ona nie widzi pecherzyka to nie widzi ciazy. Beta przyrasta ok, ale no przestan sie stressowac bo to wczesna ciaza. A przy stresie łatwo stracic ciaze :/ Wiec postaraj się uspokoić, i zyc tak jakby tej wizyty nie bylo.
A co do chwalenia sie ciaza to nam sie mozesz chwalić ale bliskim powiedz dopiero później:)
 
Beta rośnie Ci prawidłowo i oby tak zostało ale przy tych wartościach jest to za wczesna ciąża żeby zobaczyć choćby pęcherzyk o zarodku nie wspominając. Powtórz betę np. jutro a potem w poniedziałek dla spokoju umysłu i myśl pozytywnie - jesteś w ciąży która ma wszelkie szanse na powodzenie a największa krzywda jaką możesz sobie teraz zrobić to stres. Trzymam kciuki Głowa do góry :)
 
Dziękuję, już się trochę uspokoiłam :)
Ja czuje cała soba że będzie wszystko dobrze, musi być :) staraliśmy się tak długo, dodatkowo mój luby jest marynarzem wiec nie zawsze można było trafić w dni płodne, jego wyniki badań nasienia były średnie ( przyjmował suplementy) i gdy znowu się nie udało ( rok starań, może dłużej takich intensywnych) mieliśmy iść na inseminacje. Odkladalismy pieniądze.
W tym cyklu co się udało sprobowalismy tylko raz! Jeden raz bo już odpuściłam i gdy zobaczyłam 2 kreski w dniu terminu to nie do opisania i dlatego tak chodzę na te bety, do lekarza bo chce żeby było wszystko w porządku 😍🥰 chcemy już pokoik urządzać i się cieszyć 😍
 
Dziękuję, już się trochę uspokoiłam :)
Ja czuje cała soba że będzie wszystko dobrze, musi być :) staraliśmy się tak długo, dodatkowo mój luby jest marynarzem wiec nie zawsze można było trafić w dni płodne, jego wyniki badań nasienia były średnie ( przyjmował suplementy) i gdy znowu się nie udało ( rok starań, może dłużej takich intensywnych) mieliśmy iść na inseminacje. Odkladalismy pieniądze.
W tym cyklu co się udało sprobowalismy tylko raz! Jeden raz bo już odpuściłam i gdy zobaczyłam 2 kreski w dniu terminu to nie do opisania i dlatego tak chodzę na te bety, do lekarza bo chce żeby było wszystko w porządku 😍🥰 chcemy już pokoik urządzać i się cieszyć 😍
Tak :) wszystko pięknie i dobrze Cię rozumiem tylko takie nakręcanie się tak wcześnie nie jest wskazane bo każdą najmniejszą rzecz która nie jest książkowa będziesz odbierać jak tragedię. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
 
Tak :) wszystko pięknie i dobrze Cię rozumiem tylko takie nakręcanie się tak wcześnie nie jest wskazane bo każdą najmniejszą rzecz która nie jest książkowa będziesz odbierać jak tragedię. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :)
No dokładnie tak mam, ech całe życie w gorącej wodzie kąpana!!
Będę was informować i wierzę że wrócę tu z dobra informacja :)
 
Dziękuję, już się trochę uspokoiłam :)
Ja czuje cała soba że będzie wszystko dobrze, musi być :) staraliśmy się tak długo, dodatkowo mój luby jest marynarzem wiec nie zawsze można było trafić w dni płodne, jego wyniki badań nasienia były średnie ( przyjmował suplementy) i gdy znowu się nie udało ( rok starań, może dłużej takich intensywnych) mieliśmy iść na inseminacje. Odkladalismy pieniądze.
W tym cyklu co się udało sprobowalismy tylko raz! Jeden raz bo już odpuściłam i gdy zobaczyłam 2 kreski w dniu terminu to nie do opisania i dlatego tak chodzę na te bety, do lekarza bo chce żeby było wszystko w porządku [emoji7][emoji3059] chcemy już pokoik urządzać i się cieszyć [emoji7]
Ze spokojem wszystko, u nas po 8 miesiącach starań tzn po 7 mąż już jakieś badania chciał robić, bo ciąży nie było, poszłam do lekarza wyszła torbiel i powiedział że kontrola za 3 miesiące, więc starania odpuściłam i akurat się udało. Teraz ze spokojem czekać i cierpliwie. Bierz już jakieś witaminy dla ciężarnych.
 
reklama
Dziewczyny jestem wściekła na siebie że was nie posłuchałam!!!
Poszłam do lekarza i nie widzi żadnego pęcherzyka :( powiedziała zeby się nie chwalić ciaza bo może być biovhemiczna i mam przyjść dopiero 6 kwietnia.
Przepisała mi progesteron w razie w zeby brać :( tylko mnie nastraszyła ale przecież beta wzrosła !! Z 56 na 138 w 48 h! Testy wychodzą pozytywnie, nie krwawię.. Czy beta jest prawidłowa? Boże jestem przerażona tak bardzo chce tego dziecka

I po co Ci to było... Teraz nic nie zrobisz, będziesz się denerwować do następnej wizyty :(
Poradzę Ci tak, jak reszta dziewczyn - spróbuj za wszelką cenę się uspokoić, nie nakręcać i nie myśleć, bo możesz bardzo zaszkodzić dziecku...
 
Do góry