reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

I po co Ci to było... Teraz nic nie zrobisz, będziesz się denerwować do następnej wizyty :(
Poradzę Ci tak, jak reszta dziewczyn - spróbuj za wszelką cenę się uspokoić, nie nakręcać i nie myśleć, bo możesz bardzo zaszkodzić dziecku...
Po raz kolejny nauczka dla mnie, że nadgorliwość wcale nie niesie nic dobrego.
Jestem już spokojniejsza, i po prostu wiem ze ciaza jest bardzo wczesna ( to jest 4 dni spóźnienia miesiączki) i jestem dobrej myśli.
Nie plamie, zdanych krwawień, beta mi wzrosła o 138% , byłam dalej niska ale wzrosła i biorę duphaston 2*1 w razie w, lekarz mówił żebym dalej zażywała kwas foliowy + myo inozytol ( ja te tabletki zażywałam przed zajściem ciaze) i po prostu muszę czekac.
Nie wiem tylko czy ja do 6 kwietnia wytrzymam aż bo to bardzo długo
 
reklama
Po raz kolejny nauczka dla mnie, że nadgorliwość wcale nie niesie nic dobrego.
Jestem już spokojniejsza, i po prostu wiem ze ciaza jest bardzo wczesna ( to jest 4 dni spóźnienia miesiączki) i jestem dobrej myśli.
Nie plamie, zdanych krwawień, beta mi wzrosła o 138% , byłam dalej niska ale wzrosła i biorę duphaston 2*1 w razie w, lekarz mówił żebym dalej zażywała kwas foliowy + myo inozytol ( ja te tabletki zażywałam przed zajściem ciaze) i po prostu muszę czekac.
Nie wiem tylko czy ja do 6 kwietnia wytrzymam aż bo to bardzo długo
Wytrzymasz, chociaż to długo szybko zleci. Nie przeciążaj się za dużo, zrób sobie jakiś relaks i nie myśl o tym, tzn o dzieciątku owszem i pamiętaj wszystko dla jego dobra.
 
Kochane czy to normalne ze człowiek się tak zamartwia? Czy ja popadam w jakaś psychozę.
Zaczynam 5 tyg ciazy, żadnych mdłości, objawow boję się czy wszytsko w porządku.
Pojechałam dziś na beta HCG zobaczyć czy ona mi dobrze wzrasta bo się niepokoje :(
Zamiast się cieszyć tym stanem to nie potrafię, tak bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze - dziś jakiś gorszy dzien mnie dopadł ;(
 
Kochane czy to normalne ze człowiek się tak zamartwia? Czy ja popadam w jakaś psychozę.
Zaczynam 5 tyg ciazy, żadnych mdłości, objawow boję się czy wszytsko w porządku.
Pojechałam dziś na beta HCG zobaczyć czy ona mi dobrze wzrasta bo się niepokoje :(
Zamiast się cieszyć tym stanem to nie potrafię, tak bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze - dziś jakiś gorszy dzien mnie dopadł ;(
Ja do 10 tygodnia nie miałam żadnych objawów, potem przez 2 kolejne tygodnie jakoś i znowu brak objawów. Ciesz się tym, bierz witaminy i ze spokojem czekaj do wizyty.
 
A co powiecie o tym teście? Czy ja tam widzę jasna kreskę? Czy już mam jakieś zwidy?
IMG_20210316_142343.jpg
 
Kochane mam wynik bety z dzisiaj, wszytsko jest dobrze muszę się wyluzować i zacząć cieszyć
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-03-16-14-42-27-553_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-16-14-42-27-553_com.android.chrome.jpg
    139,6 KB · Wyświetleń: 156
reklama
Do góry