reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

reklama
Druga kreska już trochę ciemniajsza- test pozytywny 😁
IMG_20210317_151842.jpg
 
To gratulacje ale min za 3 tyg zapisz sie do lekarza i bierz witaminy już
Kwas foliowy już biorę od 4 miesięcy. Wczoraj kupiłam ten dla kobiet które są już w ciąży. Jakieś witaminy trzeba brać? Wizytę miałam zaplanowana na 1 kwietnia z wynikami bo myślałam że coś jest ze mną nie tak bo się nie udawało a tu takie zaskoczenie. Nawet mężowi nie powiedziałam jeszcze. Chciałam mu powiedzieć jak lekarz mnie zbada i powie ze wszystko ok ale nie wiem czy wytrzymam do 1 kwietnia. 😁
 
Kwas foliowy już biorę od 4 miesięcy. Wczoraj kupiłam ten dla kobiet które są już w ciąży. Jakieś witaminy trzeba brać? Wizytę miałam zaplanowana na 1 kwietnia z wynikami bo myślałam że coś jest ze mną nie tak bo się nie udawało a tu takie zaskoczenie. Nawet mężowi nie powiedziałam jeszcze. Chciałam mu powiedzieć jak lekarz mnie zbada i powie ze wszystko ok ale nie wiem czy wytrzymam do 1 kwietnia. [emoji16]
Są takie dla kobiet w ciąży, od wczesnej ciąży jak Twoja i potem późniejsze tygodnie ale już inne. Więc może już coś będzie wiadomo, ale ja bym na Twoim miejscu jeszcze tydzień chociaż przeciągnęła, bo u mnie 1 kwietnia był fatalny akurat u lekarza na dodatek zrobił mi USG przez brzuch i cały dzień miałam we łzach nerwach itd. Nie mówię że tak u Ciebie będzie, ale może być za wcześnie żeby serduszko było. Dużo zależy kiedy ostatnia miesiączka była, a jak pójdziesz do lekarza za wcześnie to tym gorzej dla Ciebie tylko nie potrzebny stres i nerwy.
 
Są takie dla kobiet w ciąży, od wczesnej ciąży jak Twoja i potem późniejsze tygodnie ale już inne. Więc może już coś będzie wiadomo, ale ja bym na Twoim miejscu jeszcze tydzień chociaż przeciągnęła, bo u mnie 1 kwietnia był fatalny akurat u lekarza na dodatek zrobił mi USG przez brzuch i cały dzień miałam we łzach nerwach itd. Nie mówię że tak u Ciebie będzie, ale może być za wcześnie żeby serduszko było. Dużo zależy kiedy ostatnia miesiączka była, a jak pójdziesz do lekarza za wcześnie to tym gorzej dla Ciebie tylko nie potrzebny stres i nerwy.
Miesiączka była 11.02, 1.04 to według aplikacji 7 tydzień. Więc nie wiem czy przekładać wizytę?
 
Miesiączka była 11.02, 1.04 to według aplikacji 7 tydzień. Więc nie wiem czy przekładać wizytę?
Możesz iść jak najbardziej ja nie mówię że musisz przekładać, może akurat już serduszko będzie tego Ci życzę. Ja tylko mówię jak to u mnie wyglądało.
 
reklama
Hejka wam :) mineło 9 dni od mojego wpisu a jak tu kochane wytrwać do 6 kwietnia? Może iść wcześniej gdzies prywatnie na USG czy się wstrzymać? Co byście zrobiły? To jednak jeszce 2,5 tyg a tak bardzo bym chciała usłyszeć już bicie serca 💗
 
Do góry