reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy tu naprawdę są 2 kreski???

reklama
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża ( za 2 tyg 31 l) i powiedzcie mi kiedy u was pojawiły się objawy? Bo ja mam tylko lekko nabrzmiałe piersi i gdyby nie brak miesiączki to nawet bym nie wiedziała ze nowe życie się we mnie rodzi :) trochę martwi mnie tak brak objawow.
Przechodzilam koronowirusa i od 2 miesięcy nie mam węchu ( nie powrócił) więc raczej mdłości nie będę mieć bo ja nic nie czuje a zawsze byłam nadwrażliwa na zapachy, potrafiłam wyczuć wszystko co mnie męczyło 🤣 jak kochane było o was? Podzielcie się!
 
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża ( za 2 tyg 31 l) i powiedzcie mi kiedy u was pojawiły się objawy? Bo ja mam tylko lekko nabrzmiałe piersi i gdyby nie brak miesiączki to nawet bym nie wiedziała ze nowe życie się we mnie rodzi :) trochę martwi mnie tak brak objawow.
Przechodzilam koronowirusa i od 2 miesięcy nie mam węchu ( nie powrócił) więc raczej mdłości nie będę mieć bo ja nic nie czuje a zawsze byłam nadwrażliwa na zapachy, potrafiłam wyczuć wszystko co mnie męczyło 🤣 jak kochane było o was? Podzielcie się!
Ja nie miałam żadnych objawów. Piersi tylko trochę bolały i to na początku. To, że nie masz węchu nie oznacza, że ominą Cię mdłości. Wszak to nie on odpowiada za nie, tylko rosnący poziom hcg. U Ciebie jest jeszcze niski, więc i objawów nie ma za dużo. A może będzie tak jak u mnie czego Ci życzę.
 
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża ( za 2 tyg 31 l) i powiedzcie mi kiedy u was pojawiły się objawy? Bo ja mam tylko lekko nabrzmiałe piersi i gdyby nie brak miesiączki to nawet bym nie wiedziała ze nowe życie się we mnie rodzi :) trochę martwi mnie tak brak objawow.
Przechodzilam koronowirusa i od 2 miesięcy nie mam węchu ( nie powrócił) więc raczej mdłości nie będę mieć bo ja nic nie czuje a zawsze byłam nadwrażliwa na zapachy, potrafiłam wyczuć wszystko co mnie męczyło [emoji1787] jak kochane było o was? Podzielcie się!
Z lekarzem poczekaj ja zrobiłam ten błąd poszłam niby według ostatniej miesiączki 7 tydz był tylko pęcherzyk po 2 tygodniach kazał sie zjawić i z tego wszystkiego USG przez brzuch a nie dopochwowo i chciał usuwać, ja cała w nerwach pół dnia przeryczałam, 2 dni później poszłam do innego i mam ponad 4 miesięcznego synka. A z objawów to po 10tyg ciąży miałam wymioty i to po kolacji i tak może z tydzień dwa i nic więcej.
 
Z lekarzem poczekaj ja zrobiłam ten błąd poszłam niby według ostatniej miesiączki 7 tydz był tylko pęcherzyk po 2 tygodniach kazał sie zjawić i z tego wszystkiego USG przez brzuch a nie dopochwowo i chciał usuwać, ja cała w nerwach pół dnia przeryczałam, 2 dni później poszłam do innego i mam ponad 4 miesięcznego synka. A z objawów to po 10tyg ciąży miałam wymioty i to po kolacji i tak może z tydzień dwa i nic więcej.
To współczuję lekarz jakiś cymbał po prostu , dobrze ze posluchalas intuicji :)
 
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża ( za 2 tyg 31 l) i powiedzcie mi kiedy u was pojawiły się objawy? Bo ja mam tylko lekko nabrzmiałe piersi i gdyby nie brak miesiączki to nawet bym nie wiedziała ze nowe życie się we mnie rodzi :) trochę martwi mnie tak brak objawow.
Przechodzilam koronowirusa i od 2 miesięcy nie mam węchu ( nie powrócił) więc raczej mdłości nie będę mieć bo ja nic nie czuje a zawsze byłam nadwrażliwa na zapachy, potrafiłam wyczuć wszystko co mnie męczyło 🤣 jak kochane było o was? Podzielcie się!
Ja mialam 31 tez , nie miałam żadnych objawów, nawet piersi nie bolały , gdyby nie brak @ ,to bym nie powiedziała że jestem w ciąży
 
reklama
Dziewczyny jestem wściekła na siebie że was nie posłuchałam!!!
Poszłam do lekarza i nie widzi żadnego pęcherzyka :( powiedziała zeby się nie chwalić ciaza bo może być biovhemiczna i mam przyjść dopiero 6 kwietnia.
Przepisała mi progesteron w razie w zeby brać :( tylko mnie nastraszyła ale przecież beta wzrosła !! Z 56 na 138 w 48 h! Testy wychodzą pozytywnie, nie krwawię.. Czy beta jest prawidłowa? Boże jestem przerażona tak bardzo chce tego dziecka
 
Do góry