reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to zarodek?

Jest i klub kućm forumowych zbierają się jak przysłowiowe ćmy do lampy. Nie musicie się wysilać jeśli chodzi o mnie bo jesteście i tak poblokiwane więc waszych wypocin nie widzę. Piszę to do asterow zuzow i innych wredot. Do dziewczyn które mi odpisaly, serdecznie dziękuję. Szkoda że takie osoby psują miła atmosfere która tu powinna być i w większości jest. Miłej, słonecznej niedzieli 🌹
 
reklama
To akurat nic dziwnego, skoro bez ciąży przed okresem progesteron potrafi kobietom zafundować 2 kg więcej i brzuch wzdęty jak po kilogramie śliwek to w ciąży mającej 3mm też może się tak dziać, hormony są wredne :)
Wzdęty brzuch to ja miewam i bez ciąży fakt ale wzdęta macica w 4tc brzmi dziwnie [emoji848]
 
Jest i klub kućm forumowych zbierają się jak przysłowiowe ćmy do lampy. Nie musicie się wysilać jeśli chodzi o mnie bo jesteście i tak poblokiwane więc waszych wypocin nie widzę. Piszę to do asterow zuzow i innych wredot. Do dziewczyn które mi odpisaly, serdecznie dziękuję. Szkoda że takie osoby psują miła atmosfere która tu powinna być i w większości jest. Miłej, słonecznej niedzieli [emoji257]
Wredne kućmy napisały Ci żebyś udała się do lekarza bo być może zarodek już widać, a Tobie i tak nic nie pasuje [emoji2370]
 
Jest i klub kućm forumowych zbierają się jak przysłowiowe ćmy do lampy. Nie musicie się wysilać jeśli chodzi o mnie bo jesteście i tak poblokiwane więc waszych wypocin nie widzę. Piszę to do asterow zuzow i innych wredot. Do dziewczyn które mi odpisaly, serdecznie dziękuję. Szkoda że takie osoby psują miła atmosfere która tu powinna być i w większości jest. Miłej, słonecznej niedzieli 🌹
Miłą atmosferę to psują osoby Twojego pokroju. Jak się wpis nie spodoba to od razu ubliżanie. Od starych pann forumowych, kućm i innych które ciąży zazdroszczą i nikomu jej nie życzą. Ja sobie nie przypominam żebym pod Twoimi adresem rzucała jakiekolwiek epitety, a Twoje zachwownie świadczy tylko o Tobie.

Jak wolisz się diagnozować na forum zamiast iść do kolejnego lekarza i się uspokoić to już jest Twoja sprawa.
 
Byłam wczoraj na usg i lekarz wypatrzyl tylko pęcherzyk żółtkowy, ale mi się wydaje, że w tym miejscu co dałam strzałkę widać mikroskopijny zarodek. Co sądzicie? Pytam bo bardzo się niepokoje tym że nie widać jeszcze zarodka a jestem 6+4
Najlepiej umów się do lekarza, on rozwieje wszelkie wątpliwości :) trzymam kciuki za piękny zarodek!
 
Nulini może się znacie tutaj, ale proszę wejdź na taki profil powyższych pan i zobacz z jaką lubością dokuczają innym. Najpierw znosiłam ich wymądrzanie, ale gdy zobaczyłam jaka satysfakcje czerpią z poniżania innych to coś we mnie pękło. Za radą pewnej forumowiczki poblokowalam ich konta. Były zgłaszane do moderatorów (nie przeze mnie) ale niestety dalej się panoszą. Są lingwistkami, polonistkam, psychologami. Wszystko w jednym poprostu. A słowo kućma jest super 😄
 
reklama
Nulini może się znacie tutaj, ale proszę wejdź na taki profil powyższych pan i zobacz z jaką lubością dokuczają innym. Najpierw znosiłam ich wymądrzanie, ale gdy zobaczyłam jaka satysfakcje czerpią z poniżania innych to coś we mnie pękło. Za radą pewnej forumowiczki poblokowalam ich konta. Były zgłaszane do moderatorów (nie przeze mnie) ale niestety dalej się panoszą. Są lingwistkami, polonistkam, psychologami. Wszystko w jednym poprostu. A słowo kućma jest super [emoji1]
Proponuję wejść na twój profil i poczytać jak wyzywałaś i śmiałaś się z dziewczyn, ktore nie mogą zajść w ciążę lub ciążę straciły. Masz 38 lat a zero empatii. A w tym wątku nikt nikogo nie wyzwał a wręcz przeciwnie dawał rady.. No ale co zrobić..
 
Do góry