reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

Wróciłam od lekarza, ciąża jest w macicy pęcherzyk mierzy 6,6 jak ja się cieszę a pani doktor się aż bała o mnie że jestem taka wystraszona i mówi że ma już pani dzieci a pani taka w stresie. Następna wizyta 12 marca by usłyszeć serduszko no i jak to pani doktor stwierdziła sprawdzić czy jest nas więcej ;)
Super:))))!!!!!
 
reklama
Co wy na taki wynik? To pierwsze badanie bety wiec nie mam porownania. Ale mimo to chyba zbyt niski dla ciąży?? [emoji53][emoji53]
20190228_190940.jpeg
 
Hej dziewczyny :)

Jak u Was? Marika jak się czujesz? Anka jak beta powtórzyłaś? Aga hop hop jak tam?
Meldujemy się dziewczyny :)
O Wasa to już nie wspomnę ona to chyba zapomniała o nas :(
Hej Amica ja czekam do 9 czy przyjdzie ta wstrętna@. Jak narazie nadal bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi chociaż są to bardziej takie kłucia. Piersi zaczynają boleć ale zawsze przed @ bolą ale mam bardzo wielka nadzieję że jednak nie przyjdzie chociaż czuje że znów się nie udało:(
A ty jak się czujesz ?
 
Hej Amica ja czekam do 9 czy przyjdzie ta wstrętna@. Jak narazie nadal bolą mnie jajniki raz jeden raz drugi chociaż są to bardziej takie kłucia. Piersi zaczynają boleć ale zawsze przed @ bolą ale mam bardzo wielka nadzieję że jednak nie przyjdzie chociaż czuje że znów się nie udało:(
A ty jak się czujesz ?
Marika a jak piersi, wychodzą żyły? Nie panikuje kochana ale wiem ja też tak mówiłam że sobie wkrecam i wcale nie miałam na początku przeczucia że się udało, więc to trzeba czekać i trzymam kciuki :)
 
reklama
Marika a jak piersi, wychodzą żyły? Nie panikuje kochana ale wiem ja też tak mówiłam że sobie wkrecam i wcale nie miałam na początku przeczucia że się udało, więc to trzeba czekać i trzymam kciuki :)
Nie zauważyłam żeby jakieś żyły wyszły chociaż dzisiaj zaczęły bardziej boleć no ale tym się nie sugeruję bo zawsze mnie bolą raz mniej raz bardziej no zobaczymy jak to będzie ale bardzo bym chciała żeby w końcu się udało
 
Do góry