reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to mogą być objawy ciąży?

reklama
Hej Marika i to bardzo, mam jutro o 11:40 więc trzymajcie kciuki.
Najgorsze ze sobie nakręcałam że cos nie tak, dwa miesiące temu ciążę pozamaciczną miała moja siostra i ja doszukuje się u siebie tego, tym bardziej jak na początku była niska beta 2.90 to tak jakby jej nie było i to mnie bardzo martwi. Pocieszam się że musi być dobrze, ale to bardzo trudne :(
Marika ja też tak miałam że miałam kłucie w dwóch jajnikach, więc może coś się zadziało. Sprawdź jaki masz śluz jeżeli bialawy owulacji nie ma a kłucie może być od fasolki i tego Tobie Wam życzę :*
Trzymam bardzo mocno kciuki musi być dobrze niemartw się. Owulacja napewno nie bo śluz jest biały i gesty nigdy mnie tak nie kłuły jajniki zawsze po owulacji już był spokój nawet na @ nigdy nie bolały tylko przy owulacji i mam nadzieję że jednak to fasolka chociaż coraz trudniej jest mi wierzyć że nam się uda ale czas pokaże :biggrin2:
 
Trzymam bardzo mocno kciuki musi być dobrze niemartw się. Owulacja napewno nie bo śluz jest biały i gesty nigdy mnie tak nie kłuły jajniki zawsze po owulacji już był spokój nawet na @ nigdy nie bolały tylko przy owulacji i mam nadzieję że jednak to fasolka chociaż coraz trudniej jest mi wierzyć że nam się uda ale czas pokaże :biggrin2:
Ja trzymam kciuki, to dobrze wróży Marika :) ja też uważałam że fisiuje, ale jednak się udało i to była taka niespodzianka że szok dla nas bo ja byłam pewna zrobieniu bety że nie ma tam nic a jednak wszystko jest możliwe :) jak zrobiłam test to ręce tak mi latały jakbym pierwszy raz w życiu go robiła :D
 
Wróciłam od lekarza, ciąża jest w macicy pęcherzyk mierzy 6,6 jak ja się cieszę a pani doktor się aż bała o mnie że jestem taka wystraszona i mówi że ma już pani dzieci a pani taka w stresie. Następna wizyta 12 marca by usłyszeć serduszko no i jak to pani doktor stwierdziła sprawdzić czy jest nas więcej ;)
 
Wróciłam od lekarza, ciąża jest w macicy pęcherzyk mierzy 6,6 jak ja się cieszę a pani doktor się aż bała o mnie że jestem taka wystraszona i mówi że ma już pani dzieci a pani taka w stresie. Następna wizyta 12 marca by usłyszeć serduszko no i jak to pani doktor stwierdziła sprawdzić czy jest nas więcej ;)
A który to tydzień licząc od ostatniej miesiączki?
 
Wróciłam od lekarza, ciąża jest w macicy pęcherzyk mierzy 6,6 jak ja się cieszę a pani doktor się aż bała o mnie że jestem taka wystraszona i mówi że ma już pani dzieci a pani taka w stresie. Następna wizyta 12 marca by usłyszeć serduszko no i jak to pani doktor stwierdziła sprawdzić czy jest nas więcej ;)
Super gratuluję kochana to teraz pozostaje ci tylko życzyć nudnych 9 miesięcy :)
 
reklama
Do góry