reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 15.04.2025 o 12:00 zapraszamy Cię serdecznie na live, który poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka Agnieszka Dąbrowska (@zdrowo_i_purpurowo), a jej gościnią będzie Anna Ślusarczyk (@kawa_z_uwaznoscia) – dziennikarka, psycholożka zdrowia i jakości życia, trenerka umiejętności DBT, liderka Family Connections i redaktorka naczelna portalu @babyboom_pl. Porozmawiamy o tym: czym tak naprawdę jest uważność w codziennym życiu mamy, jak wspierać dziecko swoją obecnością, nie tylko działaniem, jak zatrzymać się choć na chwilę, nawet jeśli wszystko dookoła pędzi, i dlaczego uważność może być jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie dajemy dziecku i sobie. To będzie ciepła, wspierająca rozmowa – bez oceniania, za to z dużą dawką otwartości i akceptacji. Zrób sobie kubek herbaty, usiądź wygodnie i bądź z nami 💛 Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Czy to cień cienia czy tylko kreska testowa

reklama
Nie nastawiam się na nic , postaram się zrobić jeszcze betę ale wątpię, że się udało w tym cyklu
Ja Cię doskonale rozumiem. Ale beta również rozwieje każda wątpliwość. A może jednak się udało ;) Ja w cyklu gdzie zaszłam kompletnie się ciąży nie spodziewałam, bo raz z moim były przytulanki w miesiącu.
 
Ja Cię doskonale rozumiem. Ale beta również rozwieje każda wątpliwość. A może jednak się udało ;) Ja w cyklu gdzie zaszłam kompletnie się ciąży nie spodziewałam, bo raz z moim były przytulanki w miesiącu.
Pójdę na będę w wolnej chwili, ale też właśnie nie chcę się nastawiać na nic bo od 2 lat się staramy i nic
 
Tutaj mam test z rana, ale raczej to kreaka testowa
 

Załączniki

  • IMG_20221019_172217.jpg
    IMG_20221019_172217.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 481
Ja tam nadal widze cien, ale oczywiscie ekran telefonu moze przeklamywac. Zrob bede bo bedziesz sie stresowac na darmo. Rano robisz - wieczorem wynik :-)
 
reklama
Do góry