reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

reklama
Dziewczyny czy lekarz rodzinny u którego robiłam betę i proga może przepisać coś na podniesienie progesteronu gdyby był zbyt niski a beta prawidłowa? Nie zapytałam dziś na pobraniu krwi. Ginekologa mam w czwartek wieczorem dopiero.
 
Dziewczyny czy lekarz rodzinny u którego robiłam betę i proga może przepisać coś na podniesienie progesteronu gdyby był zbyt niski a beta prawidłowa? Nie zapytałam dziś na pobraniu krwi. Ginekologa mam w czwartek wieczorem dopiero.
Nie bardzo. Ale do czwartku tylko dwa dni ;)
Ginekolog też w ciemno nie powinien przepisywać tylko majac przyrost, a najlepiej uwidoczniony zarodek w macicy.
 
Dziewczyny czy lekarz rodzinny u którego robiłam betę i proga może przepisać coś na podniesienie progesteronu gdyby był zbyt niski a beta prawidłowa? Nie zapytałam dziś na pobraniu krwi. Ginekologa mam w czwartek wieczorem dopiero.
Lekarz rodzinny może wypisać receptę. Mi kiedyś wypisywał dentysta.
 
No właśnie czytałam, że lekarz poz może wystawić receptę na duphason. Dziś znów plamienie i skrzep na papierze więc nie robię już sobie nadzieji 😞 Ale z drugiej strony krew się pojawia i znika, poza tym ciągnie mnie do słodkiego i ponownie kłuje jakby w okolicy jajnika. Byle do rana 😔
 
No właśnie czytałam, że lekarz poz może wystawić receptę na duphason. Dziś znów plamienie i skrzep na papierze więc nie robię już sobie nadzieji 😞 Ale z drugiej strony krew się pojawia i znika, poza tym ciągnie mnie do słodkiego i ponownie kłuje jakby w okolicy jajnika. Byle do rana 😔
Generalnoe duphastonu nie powinno się wypisywać przed uwidocznieniem pecherzyka.
 
reklama
Do góry