reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża?

Cześć, ja z podobnym dylematem. Termin miesiączki w środę ale wczoraj wieczorem zrobiłam pinka o czułości 10 ze względy na delikatne plamienie w nocy z piątku na sobotę .dziś znów zauważyłam brązowe plamienie i tak się zastanawiam czy to nie od noszenia córci, ma 10 miesięcy. Staramy się o drugie dziecko.
Zrób test rano, z pierwszego moczu 😉 a brudzenia raczej nie są od noszenia córki, prędzej od zbliżającej się miesiączki, albo od ciąży 😊 też takie miałam 3-4 dni przed spodziewaną miesiączką, która już nie przyszła
 
reklama
Przetestuje swoją cierpliwość i zrobię test we wtorek choć od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze a wcześniej bolało dopiero w dniu miesiączki. Daje to do myślenia. W czwartek mam wizytę u gina która umówiłam 6 tyg temu choc nic mi jeszcze nie powie nawet gdyby się udało.
 
Cześć, ja z podobnym dylematem. Termin miesiączki w środę ale wczoraj wieczorem zrobiłam pinka o czułości 10 ze względy na delikatne plamienie w nocy z piątku na sobotę .dziś znów zauważyłam brązowe plamienie i tak się zastanawiam czy to nie od noszenia córci, ma 10 miesięcy. Staramy się o drugie dziecko.
Wygląda na pozytywny 🙂 powtórz jeszcze może innej firmy
 
Mam właśnie inny ale mniejszej czułości więc raczej wyjdzie negatywny biorąc pod uwagę, że do miesiączki jeszcze dwa dni....
 
Mam właśnie inny ale mniejszej czułości więc raczej wyjdzie negatywny biorąc pod uwagę, że do miesiączki jeszcze dwa dni....
Śmiało sprobuj rano z porannego moczu. Mi pozytywne wychodzily tydzień przed spodziewanym okresem, czy to czułość 10 czy 25. No w Twoim przypadku może być inaczej, ale trzymam kciuki i życzę dwóch kreseczek.
 
Test powtórzę jeszcze ale właśnie na wkładce pokazała się czerwona krew więc już pewnie po wszystkim, za szybko się nastawiłam.
 
Cześć, ja z podobnym dylematem. Termin miesiączki w środę ale wczoraj wieczorem zrobiłam pinka o czułości 10 ze względy na delikatne plamienie w nocy z piątku na sobotę .dziś znów zauważyłam brązowe plamienie i tak się zastanawiam czy to nie od noszenia córci, ma 10 miesięcy. Staramy się o drugie dziecko.
Niby coś jest ale idź na betę za parę dni
 
Hej. Wczoraj wieczorem na wkładce miałam skrzep krwi, dziś od rana na papierze to samo i to nie były delikatne niteczki tylko ilość jak przy okresie. W tej sytuacji raczej już nie ma sensu testować prawda?
 
reklama
Spróbuję jutro jak kupię test o czułości 10, miesiączka niby w środę ale jakoś straciłam nadzieję i podbrzusze też już prawie nie boli. Beta może różnie spadać i test pewnie wyjdzie pozytywny.
 
Do góry