reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Martusia dziekuje :) no wlasnie wczoraj zrobilam sobie syropek i na noc wypilam melko z czosnkiem i miodem ale dzisiaj czuje sie jeszcze gorzej tzn gardlo mnie starsznie boli ;/

go. oo wpapna to mam pod dostakiem w domu :)
 
gardlo mozesz plukac roztworami soli albo cos kupic w aptece tylko bez salicylanow. ja w 10 tc bralam strepsils miod i cytryna. moze najpierw sprobuj po domowemu.
 
Witam ;) żeby nie zakładać nowego wątku zapytam tutaj. Otóż współżyłam z narzeczonym, w jak się okazało dni płodne (które cięzko mi określić poniewaz mam strasznie nieregularne cykle, ich długość waha sie od 30 do 37 dni, liczone od grudnia) Ostatnią miesiączkę miałam 6 lipca a współżyłam w dniach 27-29 lipca ;) Były to stosunki przerywane. Test ciązowy chciałam wykonać 14 sierpnia gdyz pojawił się u mnie ból sutków, a później piersi jednak mogłby być to objawy nadchodzącej @ oraz lekkie bóle w podbrzuszu. Testu nie zrobiłam bo 13 z rana zaczęłam krwawić jednak nie wiem czy to jest okres bo jest nieco mniej obfity niz zazwyczaj i skrzepy są baardzo małe, tylko odczuwałam mocne bóle podbrzusza jak przy normalnym okresie. I przestały mnie boleć piersi i sutki. Gdyby był to okres cykl byłby 38 dniowy. Dziś mija 4 dzien 'okresu' i dalej krwawię ale chyba mi się kończy. Więc moje pytanie: czy jest jakakolwiek mozliwość ze mogę być w ciązy?
 
Aha i myślę, ze warto dodać, ze w dniach 23-30 byłam nad morzem, co wiązało się z 8 godzinną podróżą. I koniec lipca/początek sierpnia przeszłam infekcję dróg moczowych ale brałam leki na bazie ziół, nie antybiotyki.
 
Z tego, co już się naczytałam i nasłyszałam od innych, jakaś możliwość jest zawsze. Najlepiej, zrób test, będziesz spokojniejsza :) Po co się stresować i zastanawiać, potem człowiek zaczyna sobie sam wymyślać symptomy. A tak, będziesz już wiedzieć :)
 
jeszcze tylko tak dodam, że wg mnie możliwość jest baaardzo mała ;) bo skoro już masz okres i to conajmniej 4-dniowy, to moim zdaniem wszystko w porządku, ale jak pisałam wcześniej, chcesz się upewnić, zrób sobie ten test :)
 
to ze test negatywny nie znaczy ze ciazy nie ma :). ja bym bHCG zrobila. albo poczekala i znowu test. mi dopiero wyszedl 5 czy 6 po poltora miesiaca od zajscia.
 
reklama
Do góry