reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Wyliczyłam sobie, ze powinnam mieć 20... Wczesniej coś zle policzylam... Ale jak to zrobiłam to nie wiem... Akurat to było w tym dniu kiedy powinnam dostać @. Raz się zabezpieczalismy raz nie, bo to jest tak ze bardzo bym chciała dzidzie ale boje się znów poronienia...
 
a więc tak @ powinnaś dostać 20....dziś jest 24 a ty jak do tej pory mialaś plamienie tak? no to ja już ci daję na ddzień dobry 70 % szans na dzidula...a teraz leć po testa i go rób.
 
Dziękuję ze się mną zainteresowalas:) boje się przeokropnie, no plamienia są lecz juz zdecydowanie mniejsze... Siusiac też latam co 5 minut ale myślałam ze to dlatego ze mi zimno cały czas:)jeżeli to ciąża to mam nadzieję ze teraz bedzie wszystko ok:)
 
tyllko widzisz powinnaś zrobić testa i jesli wynik jest pozytywny to jak najszybciej do lekarza po coś na podtrzymanie nie wiem duphaston tym bardziej że już raz poroniłaś....daj znać jaki wynik testu....trzymam kciuki
 
Witam wszystkich!

Na tym watku jestem nowa i chcialam o cos zapytac. Drugi cykl brałam duphaston od 16-25 dc, ostatnia tabletke wziełam 18 wrzesnia i do tej pory nie mam @. Nie wiem co sie dzieje bo ostatnim razem @ dostalam dzien po odstawieniu duphastonu.Robilam test negatywny lekko bola mi piersi sutki sa bardzo drazliwe i mam dziwne uczucie pelnego, napietego i ciagnacego podbrzusza.Czasami cos mi zakuje jajnik.No i mam dziwny sluz bo jest przezroczysty jak przy owulce ale bardziej galaretkowaty.Dodam ze w kwietniu miałam łyzeczkowanie- puste jajo plodowe i bardzo bym sie cieszyla z ciazy.
 
poczekaj jeszcze troche izrób nowy test albo idz poprostu do lekarza....mi osobiście duphaston straszliwie rozregulował okres...raz miałam co 40 dni a raz co 14.
 
Najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza!Wtedy będziesz pewna.Ja też miałam podobne objawy do Twoich.Kłucie jajnika,bolały mnie piersi i byłam strasznie wrażliwa na zapachy.Każda kobieta odczuwa to inaczej.Daj znać jak już będziesz po wizycie u lekarza.Trzymam kciuki:*
 
A ja się podzielę moimi objawami wczesnej ciąży. Mimo, że staraliśmy się o Dzidziula i wiem, że pewne rzeczy mogły mnie zmylić, były symptomy, które już na kilka dni przed pozytywnym testem sugerowały mi, że udało mi się zajść w ciążę:

- Podwyższona temperatura - przez 7 dni przed wykonaniem testu temperatura w ustach codziennie wynosiła 37,2 - 37,4; Czułam tę podwyższoną temperaturę, czego nigdy nie doświadczyłam przed @;
- Na prawej brodawce sutkowej pojawiła mi się biegnąca poprzecznie dość mocno podpuchnięta żyła, której nigdy wcześniej tam nie było (same piersi zaczęły boleć dopiero około dnia spodziewanej @, tj. 4 dni po zrobieniu testu);
- Mocne wzdęcia;
- Ogromna senność i zmęczenie - nie miałam siły iść na zakupy i wrócić :-);
- Malutkie plamienie - prawdopodobnie implantacyjne (o ile pamiętam, 4-5 dni przed spodziewanym terminem @).

To tyle :-D
 
reklama
Hej, okazało się ze bedzie dzidula, do lekarza idę niebawem, a tymczasem mam pytanie, bol podbrzucha jest rzadko, plamienia też rzadko kiedy... Czy wszystko jest wporzadku? Tylko wczoraj na wieczor mialam lekko różowawe plamienie.
 
Do góry