reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Bezsenność mimo zmęczenia.
Czy tylko ja czuję zapach wędzonej ryby w środkach komunikacji miejskiej?
Wieczne bieganie na "siusiu".
Czy nie za dużo różu masz dzisiaj na policzkach?
I uczucie rozrastającej się macicy w środku - ale to może już autosugestia:)
 
Witam ponownie... nie poszłam an bete, gdyż dostałam @ w sobote rano, lecz właściwie to malutko było tego krwawienia, bardziej wyglądało, na wodnistą, śluzowatą czerwoną wydzieline, choc na drugi dzien przypominało juz bardziej normalny okres, z tym, ze na tym sie zakończyło, dziś końcóweczka - dlatego troszke mnie to dziwi, zwykle okres trwał 5-6dni i był obfity, a teraz ledwo 3dni...
 
Witajcie:) Jestem tu nowa. Mam wiele pytań. Mam nadzieję, że pomożecie. Sprawa jest taka, że mam podejrzenie o ciąże. Z tym, że mało jest wątków na ten temat co bym chciała i dlatego postanowiłam się zalogować na forum. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 2 dni przed owulacją. Z tego co wyczytałam plemniki mogą poczekać kilka dni na owulację i wtedy może dojść do zapłodnienia. Chciałabym wiedzieć co Wy o tym sądzicie i czy jest możliwe, że będę w ciąży. To dopiero początki, dlatego nie wiem czy cokolwiek możecie mi powiedzieć. Co do objawów coś tam czuje, aczkolwiek nie wiem czy są to zmiany owulacyjne czy ciążowe.. Pozdrawiam i liczę na pomoc!
 
w ostatni dzień okresu kochałam sie bez zabezpieczenia była to tylko chwilka czyli stosunek przerywany od kilku dni boli mnie brzuch czyli jakieś półtora tygodnia od okresu i mam dziwne białe gęste upławy i teraz nie wiem czy jestem wciąży czy to jakieś zapalenie prosze o odpowiedz
 
w ostatni dzień okresu kochałam sie bez zabezpieczenia była to tylko chwilka czyli stosunek przerywany od kilku dni boli mnie brzuch czyli jakieś półtora tygodnia od okresu i mam dziwne białe gęste upławy i teraz nie wiem czy jestem wciąży czy to jakieś zapalenie prosze o odpowiedz

zawsze istnieje ryzyko zajścia w ciążę, nikt tu na forum Ci nie powie czy w niej jesteś czy nie...
 
Ja nie miałam żadnych objawów, nawet straciłam nadzieję, żę bedziemy mieli dziecko bo nam nie wychodziła, dopiero jak M dał mi pierścionek i powiedział "niech się teraz dzieje co chce, bedziemy zawsze razem" jakoś zaskoczyło. Miesiąc później okazało się ze bedziemy rodzicami:-D
 
reklama
"Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 2 dni przed owulacją. Z tego co wyczytałam plemniki mogą poczekać kilka dni na owulację i wtedy może dojść do zapłodnienia"
Jeżeli jesteś zdrowa, nie bierzesz doustnych srodków anty, to jest duża szansa na ciązę, dodam, że przedwczesne robienie testów ciązowych na nic się nie zda, ja zrobiłam jeden 6 dni po teoretycznie możliwym dniu poczęcia i wynik był negatywny, natomiast 2 tygodnie później okazało się, że jednak będzie dzidzia :)
Daj znać jak się sprawy potoczą, PS. u mnie wszystko zaczeło sie od niesamowitej tkliwości piersi, to był pierwszy objaw.

 
Do góry