reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Ja opadłam z sił. Zawsze dużo pracowałam (bardzo!) i nie mogłam sobie pozwolnić na chorobę.
Okazało się, że zwykłe czynności to problem, a zrobienie obiadu graniczy z cudem. Surowe mięso? bleeee..nie potrafiłam go nawet kupić :)
Wymiotów zero, mdłości..oczywiście. O każdej porze dnia i nocy. Bezenność (mój największy ból).
Uznałam, że to jakieś urojenia, ale pojawiło się krwawienie implantacyjne, brak okresu, test, wizyta u lekarza (kika dni po wykonanym teście).
Nie wymiotuję do dzisiaj..ale straszną mam na to ochotę ;]

[edit]
 
Ostatnia edycja:
Mikaaa - ja byłam bardzo senna (aż się dziwiłam co sie ze mną dzieje, bo wtedy nie mialam jeszcze pewności, że jestem w ciąży). U mnie był to więc jeden z pierwszych objawów:):):)
 
hej, może to nie jest najwłaściwszy temat dla postu który chce dodać, ale mam pytanie odnośnie bardzo wczesnej ciąży. Jestem w 7 tygodniu i nie wiem czy to normalne, że litrami wypijam cole, nie mogę sie powstrzymac dosłownie :). wiem, że nie jest to zdrowe, bo te wszystkie substancje konserwujące itd. Czy któraś z Was tak miała albo ma? A druga sprawa jest taka, że co zjem to zwrócę, jak tylko przegryze ostani kęs. Prosze o odpowiedź i dziękuję z góry :). Pozdrawiam przyszłe i obecne mamuśki :*
 
happy mama, ja praktycznie całą ciąże piłam colę. litrami :-). i karmi jeszcze, ale troche mniej. wymiotowała, rownież duzo i dlugo. ale za to nudności praktycznie nie miałam. po prostu czułam że musze pedziec do wc i zwrócić "podatek" ;-), trwało chwilę i mogłam isc znowu jesc :-)
a co do zdrowotnosci coli. jasne że niezdrowa. ja piłam i nei myślałam o tym wtedy :-). dziecko urodziło się zdrowe i dorodne (ta dorodność to rodzinna przypadłośc, wszytskie dzieci w rodzinie powyżej 4 kg)
 
mierze temperature w pochwie juz pare dni siega ona nawet do 38 stopni nadodatek miesiaczka spoznia mi sie dwa tygodnie czy mozliwe ze jest to ciaza?
 
Witam, od kilku dnia czytam to forum, aż wkońcu postanowiłam sie zarejestrowac, poniewaz licze na opinie...
Ostatnią miesiaczke miałam 16.10.2011r., okres zwykle dostaje w 28-29dc., tak wiec powinnam @ dostac w niedziele 13.11 lub 14.11 w poniedzialek... nie przyszedł... Dziś jest 34dc, a @ wciąz brak.
Zauważyłam, że boli mnie cały czas podbrzusze, śluz jest albo gesto biały, albo biało-wodnisty...
Do tego raz mi zimno, raz ciepło. Czuje sie jakbym miała ciezki brzuch, piersi nie bolą, ale mam widoczne żyłki na dolnych czesciach piersi, ogolnie dziwnie sie czuje, ale moze sobie tylko wkrecam?
Wczoraj poszłam na grzane piwko z koleżanka... i gdy poszłam do toalety po wypiciu grzanca, tak jakby mi sie dzwigło :/
Postanowiłam, ze kupie test...(Test "maluszek" płytkowy) Zrobiłam go dziś rano - wynik negatywny.
Także moje pytanie brzmi, czy jest możliwosc, by test jeszcze nie wykrył ciazy? Czy moze jednak sie nie mylil? Nie wiem juz co mam myślec, wkońcu 5dni po spodziewanym okresie powinien wykryc, prawda? Co myślicie?
Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

P.S. Przez przypadek moj post wpisalam w złe miejsce - tj. do staraczek - takze bardzo za blad przepraszam i wklejam go tu ponownie.
 
reklama
Wiem, ze tak by było najrozsądniej, ale może jeszcze za wczesnie? Moze poczekam do poniedziałku... bo troche boje sie isc na bete i sie rozczarowac...
 
Do góry