reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

mierze temperature w pochwie juz pare dni siega ona nawet do 38 stopni nadodatek miesiaczka spoznia mi sie dwa tygodnie czy mozliwe ze jest to ciaza?

izkaa :) Doradzam rano, tuz po przebudzeniu ( u mnie były to godziny około 6:30) zmierzyć bez wstawania z łózka temperature po prostu pod językiem. Zarówno u mnie, jak i u mojej przyjaciółki temp. spoczynkowa wychodziła 37 kresek, nie wiecej, nie mniej, równiutko jak od linijki, utrzymuje się do tej pory! dodam jeszcze, że miesiąc wczesniej też okres mi sie spóźniał i mierzyłam temperaturę w pochwie, oscylowała w granicach 38, ale to był fałszywy alarm :(
Trzymam mocno kciuki za poranne mierzenie!

 
reklama
Ja musze sprowastować informacje!
Nusia 85 nasz stosunek odbył się 2 dni, ale przed dniami płodnymi, a nie samą owulacją. Trochę zamieszałam. Także jakby nie patrzeć były to jeszcze dni niepłodne, jeden dzień po okresie, w tej sytuacji nie mam pojęcia czy możliwa jest ciąża. Od około tygodnia już nic nie czuję, może przestałam sobie wmawiać i jest normalnie.. Od dnia stosunku minęło 18 dni. Test robiłam 4 dni temu i wyszedł negatywny..
 
No to faktycznie :) Macie jeszcze czas na dzieci :) Ja w Twoim wieku też raczej nie myslałam o byciu mamą, a nawet na pół roku przed ślubem kiedy odstawilismy gumki i stosowalismy jedynie przerywany liczac na "wpadkę" i nagły suprise i tak nic z tego nie wyszło. wniosek z tego taki, że nie jest tak łatwo zajśc w ciążę :) Pozdrawiam serdecznie :*
 
Ja bym się cieszyła, gdyby się okazało, że jednak jestem w ciąży:) jakoś byśmy sobie poradzili:) Czuję się już gotowa:) Jutro ważny dzień. Oczywiście się z Wami podzielę:)
 
Witam to i ja dołącze...Wyszły mi wczoraj dwie kreseczki :-)
Objawy:
oczywiscie brak @
ból piersi i sa nabrzmiałe
pobolewanie lekkie brzucha
sennosc i nic mi sie nie chce :p
czeste dosc oddawanie moczu :-):-)
 
hmm jak myślicie. Gdybym była w ciązy to pewnie już bym coś czuła..? Według prawidłowego lekarskiego kalendarza byłabym już prawie w 4 tygodniu...
 
Wczoraj powinna przyjść @... jeszcze jej nie ma. Nigdy mi się nie spóźniała odkąd biorę antykoncepcję, ale miesiąc temu przerwałam i mi przyszła 2 dni wcześniej, także może teraz też będzie inaczej... w każdym razie czekam. jak do jutra nie dostanę to robię test.

Odpiszcie proszę czy powinnam mieć już jakieś objawy...to dziwne bo kompletnie nic nie czuję...
 
dzieki za odpowiedź..


@ jak nie było tak nie ma..
czytałam,ze w 5 tygodniu takie poważniejsze objawy się zaczynają jak ból piersi czy pierwsze nudności
Licząc od ostatniej miesiączki właśnie mi się zaczął 5 tydzień...
Zobaczymy. Czekam:)
 
reklama
Ehh ja już nie wiem co mam myśleć. Okres spóźnia mi się 2 dni..
Dziś rano jak się obudziłam byłam przekonana, że go dostałam, ale jednak nie;/
Robiłam test.. negatywny:( o co tu chodzi?...
 
Do góry