reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ale wyszedł, któryś test w ogóle bez drugiej kreseczki? Czy za każdym razem wychodziły dwie, tylko druga blada? Wiem, że moim koleżankom też wychodziły takie jak Tobie. Druga kreska była ledwie co widoczna, ale wydaje mi się, że oznacza to jedno, dołączyłaś do grona zafasolkowanych :-)
 
reklama
Na wszystkich testach były kreseczki, tylko ze na nie ktorych bardzo slabe. Dzis odbieram wynik testu hcg. Zobaczymy :)
 
prija0 myśle że można Ci już gratulować :) mi też takie krechy wychodziły na początku ale każda kreska (nie ważne czy mocna czy nie) oznacza ciąże :) daj znać po wynikach, trzymam kciuki!
KATE23 jak tam testowanie? Mam nadzieję ze zobaczyłaś upragnione kreseczki :> :)
alusinda może mieć już objawy. Ja jestem w ok 5 tygodniu i już mam strasznę mdłości.. Tak wiec każda kobieta reaguje inaczej. Zrób i test i daj znać :) trzymam &&&&&
qwiatek czasami bywa tak że kobietki mają @ w pierwszych miesiącach. A robiłaś test przed terminem @? Zrób test po @ jak wyjdzie znowu kreska to możesz się już cieszyć :) ja nigdy nie robiłam testu przed @ bo często dochodzi do samoporonień i nie potrzebnie robi się nadzieje. Ale mam nadzieję że w Twoim przypadku po @ wyjdzie druga gruba kreska :)
 
Dziękuję i Tobie również gratuluje! :) Oby teraz wszystko szło dobrze do przodu i dzidziuś dobrze się rozwijał :)
 
reklama
Jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży bo za wcześnie na test, ale ogromna senność też może być objawem ciąży z tego co tu wyczytałam...? Raczej się wysypiam, więc to nie jest z niedospania...
 
Do góry