reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

kto cie prowadzi? jak jestes z wro to polecam dr Świdraka, naprawde niektorzy lekarze mogą nie rozpoznać pewnych zagrożeń
 
reklama
Nie mam żadnych stresów, jestem spokojna i w miarę cierpliwa, choć powinnam ten test zrobić rano a nie po południu..
Następny zrobię w piątek, poziom hcg wzrośnie to może test w końcu wyjdzie pozytywny. Za wcześnie chyba już nie jest, bo już 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki. Jeśli w piątek nic nie wyjdzie to chyba się na betę wybiorę...
 
Olka_21 , jak dla mnie to wygląda na to, że poprostu nie jesteś w ciąży. Wiele razy tak miałam, że jak czekałam na 2 kreseczki to okres spóźniał mi się nawet tydzień, a jednak ciąży nie było. Kiedy w końcu się pojawiły, to dokładnie w dzień spodziewanej miesiączki. Wiec jakbyś była to prawdopodobnie test by już to wykazał. To może być tzw ciąża urojona tylko w takiej lekkiej wersji. Tak bardzo chcesz dziecka że stres i emocje sprawiają że organizm głupieje i okres nie przychodzi. Ale trzymam kciuki żebyś jednak była :)
 
Nie chce wyjść na wariatkę:p To nie jest tak, że niewiadomo jak bardzo pragnę tego dziecka.. Poprostu bardzo bym się cieszyła, gdyby się okazało, że jestem w ciąży. Jak już pisałam mam jeszcze czas na dziecko..

Dziś się o obudziłam z meega ostrym bólem gardła i trzyma mnie aż do teraz.. okropne:(
 
Jak nie dostaniesz @ na dniach, to wybierz się na bete.

Ja mam podobną sytuację do Twojej. @ powinnam dostać najpóźniej 11.12, a jeszcze jej nie ma. Miałam dziś zrobić test, jednak wczoraj wieczorem dostałam mocnych bóli brzucha i myślałam, że @ przylezie w nocy, ale do tej pory cisza :-) Mam nadzieję, że nie przylezie tej nocy i jutro rano zrobię w końcu test :-)
 
Ostatnia edycja:
No i stało się... Wredna @ mnie w końcu odwiedziła.. więc chyba nici z oczekiwania. Dziękuję za wszystkie rady dziewczyny. Jak będę planować dzidziusia na pewno do was znów dołączę, ale już na innym wątku:)

Aniaa_87 3mam kciuki, może Tobie się uda!:))



P.S. cały czas mam jakąś nadzieję, ze to może takie kilkudniowe krwawienie, które się czasem zdarza w ciąży....
 
ania 87 no jak bym o sobie czytała....ja miałam dostać 12.12 i dupa zimna nie ma nic przed dwoma dniami dostałam mocnych bóli brzucha ale nadal nic a już myślałam że bedzie @
 
Mam pytanie. Może któraś z Was bedzie mogła mi pomóc. 2.12 "przytulałam się" z narzeczonym. 12.12 zrobiłam betaHCG i nic nie wyszło :/. Mozliwe jest, że pośpieszyłam się z tym badaniem??
 
reklama
Do góry