reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie
biggrin.gif

Piszę, ponieważ mam wątpliwości...
Zacznę może od tego, że kochałam się z moim facetem w dni płodne. Od tamtej pory codziennie pobolewało mnie podbrzusze, piersi do tej pory mam obolałe (pojawiało się nieprzyjemne pieczenie sutków). Wczoraj wieczorem dostałam delikatnych plamień (tj 7-8 dni od stosunku), dzisiaj rano pojawiła sie już krew, jednak nie wygląda mi to na typową @ ponieważ zawsze miałam bardzo obfitą, a teraz jakby bardziej skąpa. Tak na prawdę to za wcześnie na @ to dopiero 23 dc, a ja mam cykle 30-34, do tego temperatura cały czas sie utrzymuje 37,1 - 37,3 Nigdy z czymś takim sie nie spotkałam. Wiem wiem... za wcześnie na test ciążowy, dlatego piszę, być może któraś z Was miała podobnie... Nie chcę tez panikować, ale ok 2 lat temu straciłam maleństwo w 9 tc i troszke się boję....
 
reklama
Sabia moze to bylo zagniezdzenie sie jajeczka....na to mi wyglada moze pojawic sie lekkie krwawienie podczas... musisz cierpliwie czekac do dnia spodziewanej @ i ewentualnie robic test.... &&&&& trzymam
 
Anulka witaj kochana. Pamiętasz mnie jeszcze?? Nie mogę uwierzyć, że u Ciebie już końcóweczka - a pamiętam jakby to było wczoraj jak robiłaś testy i betę i tyle było niepewności... A wszystko się ma do szczęśliwego finału. Spokojnego porodu.
 
witam.od 9 miesiecy nie biore tabletek anty ,od 5 miesiecy staramy się o dzidziusia jak dotad nic,natomiast teraz okres spoznia mi sie ok 2 tyg,piersi nabrzmiały i bolały jak przed @ tak samo brzuch,miałam potworną zgage,zrobiłam test wynik był negatywny,od wykonania testu minał tydzien,@ dalej nie ma,a wszelkie dolegliwosci ustąpiły.nie wiem co mam myslec,musze czekac na powrót mojej lekarki,nie wiem czy powtarzac test...
 
eduś ja na twoim miejscu bym poszła na krew. Ja zrobiłam hcg w 35 dc i wyszła ciąża w wieku ok 1,5 tyg. dzień wcześniej robiłam pretest i był negatywny (choć mi się wydawało, że widzę delikatny cień drugiej kreski). Także zrób betę i będzie wszystko wiadomo.
 
M85, na testach ciążowych jest napisane że test jest pozytywny bez względu na odcień drugiej kreski, mi pierwszy test też wyszedł ledwo widoczny, kupiłam drugi innej firmy i kreska była wyraźniejsza, a bete dobrze jest zrobić, z tym, że jak już raz zrobisz i będzie pozytywna zrób za dwa dni drugą, żeby upewnić się, że wzrasta prawidłowo.
 
mi miesiączka spóźnia się juz 5 dni, piersi mnie bolą straszliwie!! jakby się nawet troche powiększyły! są pełne żyłek sutkii tez stercza ;p staram sie nie myśleć o tym bo boję się zapeszyć a bardzo chciałabym mieć dzidziusia.jestem ciągle zmęczona, i taki brzuch jakby większy no i apetyt ogromny pobolewa mnie podbrzusze tylko troche jakby inaczej niż przed @ . bylam u lekrzarza ginekologa jakies 2 tygodnie temu. powiedział mi, że ten pęcherzyk, w którym powinna się rozwijać dzidzia mam powiększony tak jak bym była w ciąży, ale z kolei komórka jajowa też jest powiększona, nie znam się za bardzo na tym i chciałabym zaytać czy to możliwe że jestem w ciąży.. pomóżcie prosze, z testem czekam jeszcze troche bo boje zobaczyć jedną kreseczke. juz wiele razy miałam nadzieje na ciąże, ale jakoś tym razem zupełnie inaczej się czuję...
 
ponita moim zdaniem to fasolinka jak nic:-D zrób test jak Ci się @ spóźnia już tyle:-) ja test zrobiłam dzień przed spodziewaną i wyszły dwie kreseczki a później na drugi dzień i wyszły już bardziej widoczne:-) ja się doczekać nie mogłam testu i bym tyle nie wytrzymała hehe. Objawy masz ciążowe, ja nawet na początku ich nie miałam dopiero później zobaczyłam różnicę w piersiach a teraz to na nie patrzeć nie mogę bo mi się nie podobają hehe ale takie uroki ciąży:-) zrób teścik i to koniecznie!!! i daj znać, będę czekać z niecierpliwością!! albo bete zrób, będzie dokładniejsza:-) trzymam kciuki!!!!!! wiem co to oczekiwanie...
 
mi też się wydaje, że to ciąża....bo z perspektywy czasu jak na to wszystko patrze, to wydaje mi się, że to czuć...niby objawy podobne jak przed @, ale jednak czujesz zupełnie co innego... Także zrób teścik i przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści;-)
 
reklama
hej laseczki troche mnie nie bylo bylam w szpitalu... wyszlam w poniedzialek mam sie stawiac co rdugi dzien na ktg wiec wczoraj pojechalam a tu skurcze porodowe dochodzily nawet do 130:szok: a ja nic nie czulam... niestety rozwarcie na opuszek palca, szyjka miekka zostaje tylko czekanie:/ a ja juz nie mam sily nawet z lozka sie podniesc mam nadziej ze jutro cos sie wyklaruje...bo to bedzie ostatni dyzur mojego gina przed urlopem a nie chce rodzic jak inny bedzie do swojego mam tylko zaufanie...

Pozdrawiam
 
Do góry