reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Ze względu na to, że najbliższą wizytę u ginekologa mam dopiero 15 lipca, chciałabym tutaj opisać swoje objawy i może któraś z was drogie panie coś mi podpowie. Otóż ostatnią miesiączkę miała 27 maja trwała ona 6 dni i była stosunkowo obfita. W lutym razem z mężem zrezygnowaliśmy z antykoncepcji, więc te moje miesiączki nie są bardzo regularne, ale też cykl nie trwa dłużej niż 36 dni. Staramy się od ponad dwóch miesięcy o dziecko, ale nie przesadzamy z tym staraniem:) Jednak od tygodnia mam objawy, które dają mi do myślenia. Otóż mój brzuch jest wzdęty i twardy, w podbrzuszu odczuwam ból przypominający skurcze, czasami silne mrowienie, które dość szybko ustępuje. Mam też problemy z moczem - oddaję go bardzo często, chociaż nie zawsze w dużych ilościach. Robiłam dwukrotnie test ciążowy (ostatni przed chwilą) i wyszedł negatywnie. Nie wiem co o tym wszystkim mam sądzić...
 
a może zapalenie pęcherza? jakaś infekcja dróg moczowych? częste oddawanie moczu + mrowienie mogłoby na to wskazywać
w ciąży mocz oddaje się często, ale to w III trymestrze, kiedy dzidzia uciska na pęcherz
 
a może zapalenie pęcherza? jakaś infekcja dróg moczowych? częste oddawanie moczu + mrowienie mogłoby na to wskazywać
w ciąży mocz oddaje się często, ale to w III trymestrze, kiedy dzidzia uciska na pęcherz

zapewne od kazdej reguly sa jakies anomalia.. ja od samego poczatku ciazy no moze nie od samego.. jakos od ok. 6 tyg chodzilam siusiu doslownie co 5 minut... nawet nie raz nie chcialo mi sie to czulam ze chce i chodzilam.
co do objawow to nie pomoge... ja poczatkowo nei wiedzialam ze jestem w ciazy.. a dowiedzialam sie o niej w 8 tyg i wtedy wszytskie fakty polaczyly sie w 1 calosc. oprocz tego ze brzuch mi sie wypychal jakbym była wzdęta to pojawily sie pierwsze rozstepy w okolicach biustu... mrowienie w palcach i dziwaczny ból sie pojawil, i straszliwe nudnosci i wymioty.. eh ciezko wspominam te chwile.

Najpewniej bedzie ci czekac na lekarza. ja robilam 3 testy w odstepie co 2 tyg i dopiero w 8 tyg pozytywny byl test. wczesniejsze dwa z 4 i 6 tyg ciazy wykazaly brak ciazy. A cos podejrzewalam ale pewna nie bylam bo @ spozniala mi sie juz sporo ale tlumaczylam sobie ze to wsyztsko przez tabletki anty...
 
Witam wszystkich. Miałam z narzeczonym starać się o dzidzie dopiero od nowego roku, ale jeśli będzie wcześniej to bardzo się ucieszymy ;-) Przejdę do sprawy.
Otóż w minioną sobotę powinnam dostać @, ale nie ma go do tej pory. Od kilku miesięcy był bardzo regularny co 27 dni. W środę zrobiłam test, jednak wyszedł negatywny. Zawsze tydzień przed bolał mnie brzuch i piersi (nie mogłam ich dotknąć), a teraz nic. W ogóle się nie czuję jakbym miała go dostać. Co prawda zaczęłam nową pracę w chłodni, kiedy pracujemy jest dosyć zimno, a wychodząc na polu jest upał. Może przez to cykl się rozregulował. W poniedziałek idę do lekarza, ale chciałam wcześniej poznać Wasze opinie, czy taka zmiana temp. może mieć aż taki wpływ na cykl??
 
Witam.
Z mężem staramy się o dziecko od 1,5 r. W tym czasie zrobiłam mase testów ciążowych :
Amil,Pink test,Acon,Bobo test. I tutaj nastała dziwna sytuacja bo w poniedziałek użyłam testu Acon (wiem,że było za wczesnie ale ta moja ciekawość )-jedna kreska. Wczoraj 22 dc równiez użyłam Acona ,jednak znowu 1 kreska. Po 3-4 godzinach pojawiła się druga-może wczesniej nie wiem bo nie zaglądałam. Dzisiaj ponownie zrobiłam Acon i podobna sytuacja jednak kreskę dostrzegłam po 2 godzinach ,no może 2,5 . Nigdy wczesniej nie miałam takiej sytuacji,zawsze jeśli była tylko jedna kreska to nie pojawiała się druga nawet po 2-3 dniach nadal była jedna. Na tym poniedziałkowym Aconie nadal jest jedna. A kupowałam wszystkie 3 Acony razem także podejrzewam,że prawdopodobnie były z jednej partii produkcyjnej.
Dlatego mam pytanie,czy któraś z Was też tak miała i była w ciąży??
Wiem,że powinnam czytać ulotkę bo tam jest wszystko napisanę ale ta sprawa nie daje mi spokoju bo taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz.
 
Witajcie kochane po sporym czasie nieobecnosci..
pragne wam przedstawic mojego synka Fabianka ktory urodzil sie przez cc 6.7.2011 o godz 12:45 waga 2950g dl 54cm :) oto on :)
 
reklama
Witam,

Mam pytanko czy mogę być w ciąży?
Mam mdłości(cały dzień), podwyższona temperatura (37 stopni), ból podbrzusza, niesamowita senność, ból głowy, piersi wrażliwsze, pojawiły mi się rozstępy na brzuchu(do tej pory nie miałam, zauważyłam je tydzień temu), i zgagę mam i pieczenie w przełyku. Mam dostać okres za 4 dni, ale nie wiem czy dostane.
Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Karolina.
 
Do góry