reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej dziewczyny, ja jestem tutaj nowa i mam pewien problem.
na początku marca kochałam sie z chłopakiem ... a 22 marca dostałam obfitego krwawienia, martwi mnie ten fakt ze miesiaczka mi sie skończyła a mnie bardzo mocno bolą piersi, nie mozna ich dotknac, pierwszy raz mam taki objaw, zawsze w trakcie okresu przestały bolec a teraz to masakra.czy moglam zajsc w ciaze? prosze tylko nie krzyczcie na mnie :(

Jezeli robilas to bez zabezpieczenia to tak-moglas zajsc w ciaze.
Ja gdy podejrzewalam ciaze poszlam do apteki po test. Bo bylam jednak starsza i madrzejsza chyba.
Jak my tu na forum mamy Ci stwierdzic ciaze lub jej brak?? :confused:
 
reklama
to wybiore sie jak najszybciej ale do upewnienia przeczekam caly tydzien bo moze minie ból piersi a jesli nie to pojde i sie dowiem co i jak:)
 
tak robiłam to bez zabezpieczenia, tak pojde do apteki i wszystko jutro wam powiem co i jak....... narazie temat nie bedzie wznawiany :)
 
Hej laseczki nie mialam kiedy napisac bo nie mialam dostepu do neta a wiec u mnie po wizycie ok dzidzius zdrowy i jak sie okazalo bedzie chlopiec jak nic widac siusiaka:) wazy 610g kopie caly czas moze pilkarz bedzie :) hehe pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny......
Ja niestety dostalam @ wczoraj..... przepisowo jak w zegarku :( nic kolejna owulacja przed nami!
pozdrawiam goraco!
czekajaca jak u Ciebie???!!!!!!

Anulka GRATULUJE SYNECZKA!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry