reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Takze uwazam ze jestes nie odpowiedzialna.... i osoby poniżej 18roku zycia bez wiedzy o sexie nie powinny go w ogóle uprawiac...! zwlaszcza ze wsrod młodych jest to raczej dosc duzy problem! Nie chce nikogo krytykowac ale to bardzo zle co sie dzieje teraz wsrod nastolatek!! porobilo sie;/ Natomiast jezeli okaze sie ze jestes w ciazy to mam nadzieje ze sobie poradzisz i facet tez z tobą zostanie. W kazdym badz razie trzymam kciuki aby sie wszytsko dobrze potoczylo.
 
reklama
Takze uwazam ze jestes nie odpowiedzialna.... i osoby poniżej 18roku zycia bez wiedzy o sexie nie powinny go w ogóle uprawiac...! zwlaszcza ze wsrod młodych jest to raczej dosc duzy problem! Nie chce nikogo krytykowac ale to bardzo zle co sie dzieje teraz wsrod nastolatek!! porobilo sie;/ Natomiast jezeli okaze sie ze jestes w ciazy to mam nadzieje ze sobie poradzisz i facet tez z tobą zostanie. W kazdym badz razie trzymam kciuki aby sie wszytsko dobrze potoczylo.
taa tylko ze moj facet jest bardziej nieodpowiedzialny bo powiedzial ze jeslibym byla w ciazy to on chce aborcji!!!!!!! debil i tyle
 
Witam Pati tak mi przykro ze do Ciebie ta wstretna przyjechala:(:( pytalas co umnie...wiec dziewczyny ja nadal okresu nie mam a to juz 33dc wczesniej w poscie wsponialam ze lubi mi sie spozniac choc ja nigdy zbytnio nie pilnowalam i notowalam moich cykli (jak mi sie przypomnialo to zapisalam) ale teraz od jakis 6 mcy zapisywalam i wczoraj wlasnie usiadlam o obliczylam ze umnie najdluzszy cykl to wlasnie byl 33 dni nawet wtedy gdy myslalam ze mi sie spoznia bo umnie to przychodzila w 29dc raz w 30dc raz.31dc ale najdluszy to wlasnie 33dc a dzis juz mija a umnie cisza.A ja sama zaczynam sie podziwac ze cierpliwie czekam ale takie bylo moje postanowienie ze wrzuce na luz przestane testowac bo od jakiegos roku to ja kupe szmalu wydalam na te testy a tutaj testy kosztuja od 13 euro wiec wole poczekac choc skerca mnie to musze przyznac ale czuje ze jak zrobie to bedzie ta wstretna jedna kreska.Dziewczyny napewno juz w tym tygodniu sie okaze bo ja sama pewnie duzej nie wytrzymam albo @ przyjdzie.Jutro pracuje do 15=ej wiec po drodze kupie test ale wczesniej poczekam na badanie krwi ktore planuje na czwartek przed praca bo wtedy najbardziej moge no chyba ze @ mnie wyprzedzi.Trzymajcie kciuki.
 
Czekajaca, ja tam zadnego testu nie potrzebuję:) ja wiem, ze jestes w ciąży i tyle:) czarownicą nie jestem:) ale masz objawy wypisz wymaluj takie jak ja rok temu:) sciskam Cię mocno i czekam na potwierdzenie moich racji:)
 
martaik ale wiesz ja wlasnie miedzy innym dlatego sie powstrzymuje od tego testowania , sprawdzania itp gdyz mam bole jak na okres i kazdego dnia wydaje mi sie ze zaraz dostane @ i wnioskuje ze to bezsensu robic test czy isc na badanie krswi skoro czuje ze ona nadchodzi ale jak narazie dziekuje za kazdy dzien gdy jej nie ma:) I mam nadzieje ze te objawy to nie sa jakies urojone tylko z wiadomej przyczyny bo ja sie wykoncze jak mam miec tak co miesiac przez kolejny rok:(:( Dziekuje Ci i przesylam usciski :D Oby Twoje przeczucia sie sprawdzily:)
 
Czekajaca, śledzę Twoje posty na bierząco i pamietam jak pytałaś o metaliczny smak w ustach, nie wiedziałas ze to moze być objaw ciąży a jednak to czułaś:) ja takze czułam sie tak jak gdybym miała zaraz dostac @, w nocy tak mnie bolalo ze skrecałam sie z bólu a jednak... ja takze robiłam wiele testow a gdy juz bylam w ciazy to nie chciałam zrobic bo przeciez na pewno nie jestem, a jednak...
Wierz mi lub nie, ale intuicję mam świetną:) a tym razem czuję ze Twoja @ nie nadejdzie wczesniej niz za 10 miesięcy:)
 
reklama
zadne sroden antykoncepcyjny nie daje 100% pewnosci. ja bralam tabletki a mimo to zaszlam w ciaze, testy tez nie sa skuteczne. poprostu idz do ginekologa
 
Do góry