reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziekuje anula2011 mam nadzieje ze i umnie sie to potwierdzi :):) Czekam na ten piatek jak na zbawienie bo wtedy wszystko sie okaze no chyba ze wczesniej pojawi sie @:( Oby nie!!! Gratuluje fasoleczki i reszty pociech.Zazdroszcze:)
 
reklama
Droga Czekająca, ja takze miałam metaliczny posmak w ustach i takze mi sie odbijalo:) czekam na piatek razem z Tobą i liczę na to ze zaraz jak tylko wykonasz test to napiszesz jaki wyszedl wynik. Jestem niemal pewna ze w piątek bedziemy cieszyły się z dwóch kresek:)
 
Hej dziewczyny..... ja od rana w placzu, bo jednak moje wszystkie objawy to chyba nadchodzaca @, ktora ma mnie dopasc w poniedzialek....
Dzisiaj rano zrobilam test (taki co wykazuje juz po 6dniach) i niestety znowu jedna kreseczka - znienawidzona....
Temp 37,3 nadal, mdlosci, bolace piersi, tez mi sie odbija, suchosc w ustach..... jestem rozdrazniona, czuje w brzuszku lekkie klucia, czasem ciagnie, ale test wykazal jednoznacznie brak ciazy :(
trzymam kciuki za Was, ja musze poczekac do kolejnej owulacji....
 
pati mi test wychodził negatywny kilka razy, dopiero dzień przed spodziewaną @ pojawiła się druga kreska, a w zasadzie jej bardzo blady cień...nawet mój M mówił wtedy, że on nic nie widzi. Powtórzyłam test następnego dnia i była już wyraźniejsza, także dość blada, ale nie było wątpliwości, że jest. A dodam, że były to najczulsze testy...
 
Pati, to ze testy pokazują ciążę po 6 dniach to możesz włożyć miedzy bajki, test nalezy wykonac najwczesniej w dniu spodziewanej miesiączki, bez względu na to co jest napisane na opakowaniu.
 
myszowata dodajesz mi nadzieji.... dziekuje, moze faktycznie jeszcze nie wszystko stracone.... chociaz niektorzy mowia, ze jak bym byla w ciazy to juz by test wykazal, ale jak widac na Twoim przykladzie - niekoniecznie....
martatik dziekuje, moze nie warto wierzyc w akcje promocyjna producentow ;)

jeny dziewczyny....moze jednak... tak juz niesmialo sobie jeszcze bede miec nadzieje....
:*
 
pati mi pani farmaceutka powiedziała, że rzeczywiscie w ulotce napisane, że po 6 dniach, ale ona nie radzi robić wcześniej niż po 10 dniach, a najlepiej wstrzymać się do terminu @ - wcześniej wynik wcale nie musi być prawdziwy. Poczekaj kilka dni:-)Wiem łatwo się mówi, każda z nas chciałaby wiedzieć to już, natychmiast;-)
 
sorrki ,że się wtrącę,ale to co piszą na opakowaniu testów,że wykrywa ciążę po 6 dniach to oczywiście chodzi o to ,że owszem wykrywa po 6 dniach, ale nie od stosunku, a od zapłodnienia do którego wcale nie dochodzi tego samego dnia co był seks. Czyli trzeba dodać te kilka dni na zapłodnienie + te rzekome 6 dni :) także cierpliwości dziewczyny ! Robienie testów przed @ tylko nie potrzebnie stresuje. Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące na 2 kreski ! :) ja czekałam prawie 2 lata. Mam nadzieję,że wam pójdzie szybciej :)
 
reklama
myszowata to fakt, ze kazda chce wiedziec juz teraz natychmiast, zeby juz cieszyc sie tym szczesciem!!!!! ale moze faktycznie trzeba sie wstrzymac, cierpliwosc jest wazna ale ja mam jej malo.....
Wiesz, Twoj Franus musi byc slodki, ja uwielbiam takie dzieciaczki, to sama slodycz, takie niewinne male rozrabiaki, tak wpatrzone w nas malenkie cudenka! Mam takiego siostrzenca ma 1rok i trzy miesiace zywe srebro, wyglad aniolka a taki sprytny maly rozczulacz :))
usmiechy dla malego!!!
 
Do góry