reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

pati no tak, rzeczywiście, na tę radość się czeka! No, ale co do testów to jest dokładnie tak jak martilla napisała.
Dzięki za miłe słowa:*Wierzę, że już niebawem to małe szczęście zagości u Ciebie. Będę 3mać kciuki!
 
reklama
Kochana troszke sprowadze cie na ziemie. Po pierwsze zrób test. Po drugie te objawy możesz mieć w głowie bo tak straaaaaaasznie chcesz dziecka (sama to przerabiałam) a pierwsze odczuwalne objawy ciąży są dopiero później. I po trzecie co najważniejsze wyluzuj z tymi specyfikami, spokojnie wystarczy kwas foliowy dla ciebie a dla Mężusia selen i to wszystko!
zrobiłam test wyszły 2 kreseczki, jestem bardzo nerwowa i zestresowana,:angry:..no i boli brzuch i mam plamienie, teraz nie wiem, czy to ciąża urojona, czy test zawiódł, czy jestem w ciąży faktycznie i powinnam pójść z tym do lekarza..pogubiłam się w tym wszystkim
 
a skąd pomysł ze ciaza urojona? Ja proponowalabym jak najszybciej pojechac do szpitala, niech Cię zbadają. Skoro test pokazał 2 kreski to znaczy ze jestes w ciazy ale niestety plamienia mogą byc niebezpieczne, zbieraj sie wiec do lekarza! jak najszybciej!
 
Witam was dziewczyny,,,,Okersu jeszcze nie mam normalnie lubi sie spozniac .dzis mialam jechac na badanie krwi ale nie odwazylam sie bo dziewczyny boje sie okropnie wyniku negatywnego;( Testu tym bardziej nie robie bo juz nie potrafie zniesc widoku tej jednej przekletej kreski.... A czuje ze chyba jednak umnie sie pojawi @ bo czuje bol jak wlasnie na @ choc ja juz te bole czuje od 17 dc i to dzien w dzien ;( Normalnie porazka:(:(do tego dzis w pracy poleciala mi krew z nosa sama nie wiem co sie dzieje ale mam dosc myslenia czy moze to ciaza poprostu spokojenie jeszcze poczkeam.Nie wiem ale nie chce kolejny raz patrzec na ta jedna kreske i plakac nad nia Dlatego powstrzymuje sie choc wiem ze wkoncu nadejdzie ten dzien bo jesli nie jestem to ta wstretna @ wkoncu sie pojawi a jesli nadal jej nie bedzie to moze wkoncu sie odwaze zrobic bo wtedy bedzie wieksze prawdopodobienstwo, Pozdrawiam was wszystkie i napisze jak juz bede wkoncu cos wiedziala :)
 
czekająca ból jak na @ może być równie dobrze objawem ciążowym - zresztą już Ci o tym pisałam. Byłam święcie przekonana, że będzie @, nawet brałam już ibuprom max tak bolało, potem miałam mega stracha czy dzidzi tym nie zaszkodziłam...Robiłam kilka testów i wychodziły negatywne - widać było zbyt wcześnie, pozytywny wyszedł mi dopiero w przeddzień @...Rozumiem, że boisz się wyniku, ale skoro się spóźniasz...W każdym razie mocno 3mam kciuki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czekająca, ja także czekam na Twój test z niecierpliwością i coś czuję że to jednak Dzidzia, daj znac jak bedziesz cos wiedziała:) 3-mam mocno za Was kciuki razem z moim synkiem Stasiem:)
 
Hej dziewczyny, ja jestem tutaj nowa i mam pewien problem.
na początku marca kochałam sie z chłopakiem ... a 22 marca dostałam obfitego krwawienia, martwi mnie ten fakt ze miesiaczka mi sie skończyła a mnie bardzo mocno bolą piersi, nie mozna ich dotknac, pierwszy raz mam taki objaw, zawsze w trakcie okresu przestały bolec a teraz to masakra.czy moglam zajsc w ciaze? prosze tylko nie krzyczcie na mnie :(
 
dobrze dobrze, jutro pójde, boje sie, masakra ....... a kochana widze ze ty w ciazy jestes :**** gratuluje, powiedz mi: u ciebie wystepowaly miesiaczki w czasie ciazy??
 
reklama
oj nie ma się czego bać! uważam, że Dziecko to najpiękniejsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała i jaka może spotkać kobietę:tak::-D
czasem miałam plamienia, ale to raczej na początku i teraz pod koniec mi się zdarzyły.
ale każda z nas jest inna i nasze organizmy różnie reagują, więc najlepiej się wybrać do gina:-)
 
Do góry