reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Czekająca, po to tu jestesmy by sie wzajemnie wspierać, doradzać sobie i pomagać:) ja jestem na bb od roku i nigdy nie spotkałam się z brakiem odzewu, ludzie których tu spotkałam są naprawdę wspaniali:) ciążę miałam ciężką i stresującą, niejednokrotnie potrzebowałam wsparcia i zawsze je tutaj miałam, na szczęście ciąża zakończyła sie szczesliwie i teraz ja mogę komuś pomóc dzieląć się moimi doświadczeniami:)
pati, ja w ciąży byłam rozdrazniona jak przed @, podziwiam mojego męża ze nie jeb.....tego wszystkiego i nie odszedł, patrzac na moje zachowanie podczas ciazy dochodze do wniosku ze zachowywałam sie jak wariatka, a okres pologu był jeszcze gorszy, z jednej strony nie dopuszczałam meza do synka a z drugiej robiłam wieczne awantury o to ze mi nie pomaga:( na szczescie juz od jakiegos czasu
wszystko wrocilo do normy i znow jestesmy kochającą się rodzinką
Dziewczynki, cały czas gorąco o Was myślę i trzymam kciuki za to aby testy pokazały Wam dwie kreseczki, poniewaz nie ma piękniejszej misji do spelnienia niż macierzyństwo:)
 
reklama
Czekająca trzymam kciuki za fasolke by byla w brzusiu ;-)

martaik, hehe ja mialam to samo ze w ciazy bylam wkurzajaca a polug to juz wogole byla porazka... :no: ale dalo sie rade;-)
 
Rysica i jak tam, @ nadal nie przyszła?
u mnie w tym miesiącu @ trwała całe 2 dni teraz czekam na owulkę żeby postarać mam nadzieję, że tym razem się uda i za kilkanaście dni będę mogła pochwalić się 2 kreskami na teście:-)
 
miesiączka spóźnia mi się 4 dni, jeszcze nie wykonałam testu, więc nie mam pewności co do mojego stanu, ale przeczuwam, że jestem w ciąży, mam pms i odczuwam takie objawy jak bym miała wkrótce dostać @.. ból piersi, zdenerwowanie, no i delikatny ból brzucha, jakby nawet skurcze mogłabym powiedzieć, no jakbym już miała dostać @...Ból występuje rano i wieczorem, w ciągu dnia ustępuje i tak trwa już około 3 dni. Staramy się o dziecko już pół roku, od dwóch cykli biorę castagnus, wiesiołek, kwas foliowy i witaminy, mąż natomiast stosuje salfazin i zestaw witamin oraz kwas foliowy. Wiesiołek odstawiam w okresie około owulacji do momentu aż dostaję miesiączkę, bo ponoć wywołuje skurcze i może spowodować poronienie w bardzo wczesnej ciąży. Niestety słyszałam, że Castagnus należy odstawić od razu gdy dowiemy się o ciąży bo nie można go stosować w ciąży, a druga sprawa, że może też jego odstawienie wywołać poronienie. Dziewczyny, proszę powiedzcie co na ten temat sądzicie. Czy to możliwe, że jestem w ciąży, czy to normalne, że boli mnie brzuch rano i wieczorem, a w ciągu dnia jest wszystko dobrze-czy któraś z was miała podobne objawy? No i co sądzicie na temat tych środków które zażywam, może to one wywierają na mnie taki wpływ
 
hej dziewczyny, kilka dni temu miałam mieć @..mam nadal objawy jak przed @..ból piersi, poddenerwowanie, no i ból brzucha, rano i wieczorem, w ciągu dnia ustają, czy to możliwe, że jestem w ciąży? i czy to jest prawidłowe gdy w tak wczesnych tygodniach występują takie bóle
 
Kochana troszke sprowadze cie na ziemie. Po pierwsze zrób test. Po drugie te objawy możesz mieć w głowie bo tak straaaaaaasznie chcesz dziecka (sama to przerabiałam) a pierwsze odczuwalne objawy ciąży są dopiero później. I po trzecie co najważniejsze wyluzuj z tymi specyfikami, spokojnie wystarczy kwas foliowy dla ciebie a dla Mężusia selen i to wszystko!
 
Witam was dziewczyny mam dowas jeszcze takie pytanie nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tym ale od samego rana dzis czuje w ustach taki jakis dziwny smak jest on nie przyjemny i przypomina mi smak jak bym wziela do buzi jakis przedmiot metaliowy nie wiem moze wam sie to wyda smieszne ale nigdy wczesniej tego nie mialam i jest to dosyc uciazliwe:(:( czesto mi sie odbija a w sumie niema tak naprawde po czym bo dzis bylam wstanie zjesc tylko dwie kanapki:( tak jakos mi nie wchodzi jedzenie bo nom stop mnie mdli. Napiszcie prosze czy mialyscie tez taki dziwny posmak w ustach czy moze to jakis moje gupie podejrzenie ze ma to zwiazek ze moze jestem w ciazy .Czekam na wasze odpowiedzi.Pozdrawiam
 
reklama
Witam, moimi objawami ciązy na samym poczatku było to ze ciagle mi sie odbijało (jest tak do tej pory a to 8 tc), no i oczywiście mdłości, bólu piersi nie mam w ogóle a w trzech ciązach takie objawy miałam.
 
Do góry