reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Jak beta będzie pozytywna to leć do lekarza natychmiast - on Ci powie, czy te krwawienia są groźne, zrobi USG (albo da skierowanie) i pewnie prewencyjnie coś na podtrzymanie ciąży (luteina, duphaston?).
Trzymam kciuki!
 
reklama
anulka po jakim czasie mialas wynik pozytywny na tescie ?? :)
She mi testy wogole nie wychodzily tydzien po terminie @ nawet. Dopiero zrobilam test pamiatkowy jak mi usg wykazalo fasolke z bijacym serduszkiem i wyszly dwie krechy.Ostatnia @ mialam 1,10 a 22,11 dopiero lekarz stwierdzil ciaze i bylo juz serduszko widac na USG.
 
She mi testy wogole nie wychodzily tydzien po terminie @ nawet. Dopiero zrobilam test pamiatkowy jak mi usg wykazalo fasolke z bijacym serduszkiem i wyszly dwie krechy.Ostatnia @ mialam 1,10 a 22,11 dopiero lekarz stwierdzil ciaze i bylo juz serduszko widac na USG.

A bete robiłaś czy tylko zwykle domowe wychodzily negatywne ?
 
Witam, od rana dzisiaj czytam Wasze wypowiedzi..... I postanowilam sie zarejestrowac, bo widze, ze nie jestem sama starajaca sie :)
My staramy sie od grudnia, w listopadzie skonczylam brac mercilon i do teraz robilismy to spontanicznie, ciagle i niestety nic..... Ja mam dwoje dzieci z poprzedniego zwiazku i wtedy nie bylo problemu z zaskoczeniem żadnego.
A tym razem jest inaczej, moze dlatego, ze oboje bardzo pragniemy tego dziecka, moja @ co miesiac jest bardzo prze ze mnie oplakiwana..... Gin powoedziala, ze nie ma zadnych przeciwskazan, ze u mnie wszystko kipi i czeka na przyjecie jajeczka!
Wiec w tym miesiacu, mierzylismy temp, badalismy sluz, kochalismy sie w najbardziej plodne dni, potem nogi do gory.... I hm....minelo 5dni i cos tak czuje od wczoraj sie dziwnie, mam mdlosci, wczoraj wymioty, brzuch mnie lekko pobolewa na dole, mam zawroty glowy i temp 37. @ MAM DOSTAC 28.03 i normalnie to juz bym byla wzdeta i bolaly by mnie cale piersi, a mnie lekko draznia sutki i mam zgage i raz chodze snieta a dzisiaj nie spalam wogo;e w nocy i oczywyscie bardzo czesto siusiam....
Cos czuje, ze moze sie udalo..... ja juz dokladnie nie pamietam objawow, drugiego synka rodzilam 10lat temu.... dlatego zwracam sie do Was z pyt czy to moga byc objawy wczesnej ciazy.....
tak bardzo bym chciala.....
pozdrawiam wszystkie starajace sie i trzymam za Was kciuki!
 
pati z tego co opisujesz to bardzo prawdopodobne:-) ze się udało...moim pierwszym objawem był słodkawy posmak w ustach który z czasem zmienił sie z lekki slinotok.Do tego zaczęła sie zgaga i wrazliwość piersi....wtedy zrobiłam bete o ile pamiętam 4 dni rzed terminem @ i wyszło ze to dzidzia;-). Więc trzymam kciuki i życzę powodzenia.
 
Pati - implantacja zarodka to najczęściej 6-8 doba po zapłodnieniu, więc 5ta doba to raczej za wcześnie. Poza tym hormony zaczynają być produkowane przez rozwijający się zarodek dopiero 2 dni PO IMPLANTACJI (zagnieżdżeniu) więc dopiero 8-10 dnia po owulacji, i raczej dopiero wtedy jest szansa na pierwsze objawy...
Moim skromnym zdaniem Twoje objawy są trochę za wcześnie... Chyba, że jest możliwe, że owulacja się przesunęła i była trochę wcześniej :)
W każdym bądź razie trzymam kciuki!
 
A bete robiłaś czy tylko zwykle domowe wychodzily negatywne ?

Bete robilam w 3cim dniu od spodziewanej @.
Pati ja juz mialam wrazliwe piersi tydzien po zaplodnieniu i tydzien przed spodziewana @.Czekaj cierpliwie trzymam &&&&&&&&& :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wiesz Pati, ja miałam podobnie w tym cyklu - od około 21 dnia cyklu i piersi mnie bolały, i sutki były wrażliwe, i mdłości miałam, i senna byłam i nadal jestem, i częściej siusiu chodziłam jakoś tak od 24 dc... W sumie byłam na 99% pewna, że w ciąży jestem...

I co? Moje cykle trwają 28 dni, więc jak @ nie przyszła to zrobiłam test w 29 dc POZYTYWNY - druga kreska leeedwo widoczna (test o czułości 10 mIU/ml więc bardzo czuły, bo te zwykłe to mają czułość 25 mIU/ml), ale była ta kreska i widać ją do tej pory - wieeeeelka radość była! :D
ale w 31 dc zrobiłam betę z krwi - ujemna !!! (mniejsza niż 2, ale dokładnie nie oznaczona) - a objawy dalej miałam... Jakby to było poronienie, to by beta tak szybko (w dwa dni) nie spadła tak nisko, no i krwawienia bym dostała a tu nic. Teraz już nie mam objawów poza sennością, ale dziś test sikany wyszedł ujemny, a dziś już 35 dc i @ ani widu ani słychu...

i teraz już w ogóle nie wiem co myśleć...
na lekarza mam szansę dopiero w czwartek...
 
Do góry