reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Czekająca, po to tu jestesmy by sie wzajemnie wspierać, doradzać sobie i pomagać:) ja jestem na bb od roku i nigdy nie spotkałam się z brakiem odzewu, ludzie których tu spotkałam są naprawdę wspaniali:) ciążę miałam ciężką i stresującą, niejednokrotnie potrzebowałam wsparcia i zawsze je tutaj miałam, na szczęście ciąża zakończyła sie szczesliwie i teraz ja mogę komuś pomóc dzieląć się moimi doświadczeniami:)
pati, ja w ciąży byłam rozdrazniona jak przed @, podziwiam mojego męża ze nie jeb.....tego wszystkiego i nie odszedł, patrzac na moje zachowanie podczas ciazy dochodze do wniosku ze zachowywałam sie jak wariatka, a okres pologu był jeszcze gorszy, z jednej strony nie dopuszczałam meza do synka a z drugiej robiłam wieczne awantury o to ze mi nie pomaga:( na szczescie juz od jakiegos czasu
wszystko wrocilo do normy i znow jestesmy kochającą się rodzinką
Dziewczynki, cały czas gorąco o Was myślę i trzymam kciuki za to aby testy pokazały Wam dwie kreseczki, poniewaz nie ma piękniejszej misji do spelnienia niż macierzyństwo:)
 
reklama
Czekająca trzymam kciuki za fasolke by byla w brzusiu ;-)

martaik, hehe ja mialam to samo ze w ciazy bylam wkurzajaca a polug to juz wogole byla porazka... :no: ale dalo sie rade;-)
 
Rysica i jak tam, @ nadal nie przyszła?
u mnie w tym miesiącu @ trwała całe 2 dni teraz czekam na owulkę żeby postarać mam nadzieję, że tym razem się uda i za kilkanaście dni będę mogła pochwalić się 2 kreskami na teście:-)
 
miesiączka spóźnia mi się 4 dni, jeszcze nie wykonałam testu, więc nie mam pewności co do mojego stanu, ale przeczuwam, że jestem w ciąży, mam pms i odczuwam takie objawy jak bym miała wkrótce dostać @.. ból piersi, zdenerwowanie, no i delikatny ból brzucha, jakby nawet skurcze mogłabym powiedzieć, no jakbym już miała dostać @...Ból występuje rano i wieczorem, w ciągu dnia ustępuje i tak trwa już około 3 dni. Staramy się o dziecko już pół roku, od dwóch cykli biorę castagnus, wiesiołek, kwas foliowy i witaminy, mąż natomiast stosuje salfazin i zestaw witamin oraz kwas foliowy. Wiesiołek odstawiam w okresie około owulacji do momentu aż dostaję miesiączkę, bo ponoć wywołuje skurcze i może spowodować poronienie w bardzo wczesnej ciąży. Niestety słyszałam, że Castagnus należy odstawić od razu gdy dowiemy się o ciąży bo nie można go stosować w ciąży, a druga sprawa, że może też jego odstawienie wywołać poronienie. Dziewczyny, proszę powiedzcie co na ten temat sądzicie. Czy to możliwe, że jestem w ciąży, czy to normalne, że boli mnie brzuch rano i wieczorem, a w ciągu dnia jest wszystko dobrze-czy któraś z was miała podobne objawy? No i co sądzicie na temat tych środków które zażywam, może to one wywierają na mnie taki wpływ
 
hej dziewczyny, kilka dni temu miałam mieć @..mam nadal objawy jak przed @..ból piersi, poddenerwowanie, no i ból brzucha, rano i wieczorem, w ciągu dnia ustają, czy to możliwe, że jestem w ciąży? i czy to jest prawidłowe gdy w tak wczesnych tygodniach występują takie bóle
 
Kochana troszke sprowadze cie na ziemie. Po pierwsze zrób test. Po drugie te objawy możesz mieć w głowie bo tak straaaaaaasznie chcesz dziecka (sama to przerabiałam) a pierwsze odczuwalne objawy ciąży są dopiero później. I po trzecie co najważniejsze wyluzuj z tymi specyfikami, spokojnie wystarczy kwas foliowy dla ciebie a dla Mężusia selen i to wszystko!
 
Witam was dziewczyny mam dowas jeszcze takie pytanie nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tym ale od samego rana dzis czuje w ustach taki jakis dziwny smak jest on nie przyjemny i przypomina mi smak jak bym wziela do buzi jakis przedmiot metaliowy nie wiem moze wam sie to wyda smieszne ale nigdy wczesniej tego nie mialam i jest to dosyc uciazliwe:(:( czesto mi sie odbija a w sumie niema tak naprawde po czym bo dzis bylam wstanie zjesc tylko dwie kanapki:( tak jakos mi nie wchodzi jedzenie bo nom stop mnie mdli. Napiszcie prosze czy mialyscie tez taki dziwny posmak w ustach czy moze to jakis moje gupie podejrzenie ze ma to zwiazek ze moze jestem w ciazy .Czekam na wasze odpowiedzi.Pozdrawiam
 
reklama
Witam, moimi objawami ciązy na samym poczatku było to ze ciagle mi sie odbijało (jest tak do tej pory a to 8 tc), no i oczywiście mdłości, bólu piersi nie mam w ogóle a w trzech ciązach takie objawy miałam.
 
Do góry