reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie drogie Panie.

W ostatnim czasie bardzo urósł mi brzuch, na początku myślałam że to tłuszczyk, ale jak leże na plecach to pod pępkiem czuje coś twardego, i to już lekko wystaje. Pod bluzeczką też już się odnznacza - nie da się go ukryć nawet wciągając brzuch. Oglądałam wasze zdjęcia z brzuszkami i porównałam z moim - i ten mój wygląda mi na 10/12 tc (oczywiście tak na oko)

Ostatni raz u gina byłam 10 grudnia- wtedy już czułam jakąś góreczke pod pępkiem ale trzeba było to wymacać. Doktor przebadał mnie baardzo dokładnie (usg na dwa sposoby) i stwierdził że w macicy jest czysto.

Ale tak od 2/3 tygodni ten brzuszek mi "napuchł" jescze bardziej, zrobiłam testy 03,02,2011, potem 18,02,2011 i 25,02,2011 - wyszły neg. Ale chyba zrobie jeszcze jeden

Zaznaczam że, biore tabletki anty(nigdy o żadnej nie zapomniałam), mój tż nigdy nie kończy w środku.

Ogólnie nie mam apetytu, innych objawów ciąży nie mam (miesiąc temu bolały mnie piersi ale szybko przestały)
Jak myślicie ten brzuszek to może być ciąża?- bo ewidentne coś go wypycha od środka

Dodam jeszce że jestem chuda, przy 173 ważyłam 59kg, a w ostatnim czasie schudłam jeszcze do 55kg, a brzuszek jest duży i wystaje

Nie wiem czy przerwać branie tabletek.
A wizyta u gina dopiero za dwa tyg.

Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nina idz po prostu na badnie beta HCG i bedziesz wiedzial,nie wydaje mi sie jednak bys byla w ciazy. A okresy masz normalnie?
 
tak, krwawienia mam regularnie z odstawienia tablek

a czy to możliwe żeby ponad miesięcznej ciąży testy nie wykryły?
 
hej laski:)
dlugio mnie nie bylo, ale juz wrocilam :D:D:D komp mi sie zepsul i ciezko bylo go naprawic, ale jakos sie udalo:D
z najnowszych wiesci to: okazalo sie, ze maz ma bezobjawowe zapalenie prostaty.... brzuch go bolal, wiec wkoncu poszedl do urologo, of course prywatnie bo na nfz to dluuuuuuuuuga kolejka, no i okazalo sie, ze to ma (przez to mial tak malo zolnierzykow, o ktorych jesienia pisalam, wiec na zaplodnienie nie bylo szans...) teraz lyka antybiotyki, nawet czopek w dupcie:p z czego sie smieje:p
z dobrych wiadomosci to taka, ze mamy sie bzykac, nie rzadziej niz raz na 2 dni, a najlepiej to codziennie, no ale niestety w kondonkach.:(( zeby mnie nei zarazic, jesli juz nie jestem zarazona, w co watpie, wiec ja tez musze isc do lekarza i zrobic czystosc pochwy no i jak cos to sie podleczyc
a i jeszcze - leczenie meza potrwa gdzies z 20 tygodni, wiec za jakeis pol roku wznawiamy staranka, no i to tako wyglada, wsumie nie najlepiej, ale cos jzu wiadomo i dzialamy w tym kierunku :)
 
hej, mam pytanie czy mogę być w ciąży? Ostatni okres mialam 15.02, 02.03 odczuwałam kłucie w jajniku (przyjęłam, że to ból owulacyjny i czułam je do nastepnego dnia), tego dnia współżyłam z chłopakiem, ale nie miał wytrysku, następnego dnia i 2 dni później też współżyliśmy, tym razem już do końca, od soboty czuję kłucie w jajniku, czasami mocniejsze czasami słabsze, poza tym mam zawroty głowy, których wcześniej raczej nie miewałam. Tak naprawdę bardzo chciałabym być w ciąży i mam taką nadzieję, ale nie wiem, czy takie objawy jakie mam mogą o tym choć trochę świadczyć. Proszę o jakieś odpowiedzi:)
 
hej, mam pytanie czy mogę być w ciąży? Ostatni okres mialam 15.02, 02.03 odczuwałam kłucie w jajniku (przyjęłam, że to ból owulacyjny i czułam je do nastepnego dnia), tego dnia współżyłam z chłopakiem, ale nie miał wytrysku, następnego dnia i 2 dni później też współżyliśmy, tym razem już do końca, od soboty czuję kłucie w jajniku, czasami mocniejsze czasami słabsze, poza tym mam zawroty głowy, których wcześniej raczej nie miewałam. Tak naprawdę bardzo chciałabym być w ciąży i mam taką nadzieję, ale nie wiem, czy takie objawy jakie mam mogą o tym choć trochę świadczyć. Proszę o jakieś odpowiedzi:)
zrob bete:) na obawy ciazy to chyba troche z wczesnie.
 
aaa, dodam jeszcze, że wg kalkulatora dni owu przypadła mi na 03.03 czyli tego dnia kiedy współżyliśmy do końca. Sama nie wiem kiedy dokladnie miałam ta owu, skoro zaczęło mnie boleć 02.03 i bolało do 03.03. Mam nadzieję, że to ciąża
 
Cześć Dagula - widzę, że my mamy podobne cykle :D Ja miałam @ 14 lutego (sic!:p) i owulkę 28 lutego (czułam) i tego dnia się przytulaliśmy ;) Teraz w sobotę i niedzielę kłuły mnie jajniki i bolało podbrzusze, dziś mnie mdliło pół dnia i teraz cyce bolą i to tak paskudnie bo niby nie bardzo a taki świdrujący ból - taki jakby się mleko produkowało (mamy które karmiły wiedzą :p) z Szymkiem pierwszym objawem była senność, ale wtedy się nie staraliśmy o dzidziusia, bo dopiero go planowaliśmy jak się okazało, że w ciąży jestem, a teraz to był pierwszy cykl po tabsach, a podobno po tabsach szybko się zaskakuje. Ja już właściwie jestem prawie pewna, że w ciąży jestem ale chciałabym już na 100% wiedzieć i myślałam o tym, żeby jutro zrobić betaHCG - to będzie 9 dpo (dzień po owulacji) i myślę, że już z krwii coś powinno wyjść. Kłucie jajników i podbrzusza tydzień po owulce jest oznakiem, że ajeczko zagnieżdża się w ścianie macicy - tyle z teorii ale i tak każda kobieta może to czuć inaczej lub wcale :p
tak czy inaczej trzymam za Ciebie kciuki, i również proszę o trzymanie kciukasó za mnie ;) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
mąż się już śmieje, że na bank jestem w ciąży bo on to po mnie widzi :)
 
reklama
ja oczywiście za Ciebie też trzymam kciuki:)
ja jeszcze w ciąży nie bylam, to ma byc moja pierwsza:)
podobne objawy miałam 2 cykle temu, ale pewnego dnia podniosłam mojego siostrzeńca (jakieś 25 kilo) i poczulam mocne ukłucie w podbrzuszu, później czułam jakby skurcze macicy i niestety 3 dni po terminie dostałam , była zupełnie inna niz poprzednie, bo bardziej okresliłabym to jako plamienie, ale niestety:( wczesniej takich objawów nigdy nie mialam i nie wiem dlaczego, ale mam takie wrażenie że jednak mogła to być ciąża, ale wszystko spaprałam, teraz więc dmucham na zimne i czekam na czas kiedy będę mogła sobie teścik zrobić:)
 
Do góry