reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Możliwe że jesteś w ciąży, ja będąc w trzydniowej ciąży dostałam @ dzień krwawienia i 2 dni plamiłam.
Poczekaj jeszcze tydzień i powtórz betę.

Zyczę powodzenia.
 
Witajcie:)

Nuta mnie juz brzuch pobolewal tydzien przed spodziewana @ 3 dni po terminie zrobilam bete wyszla 5.1 niska ale po dwoch tyg widzialam juz serduszko bijae na monitorze mam nadzieje ze sie wam udalo:)Mi moj gin powiedzial zeby sie nie kierowac beta bo to roznie z nia bywa...Powtorz bete za tydzien i powinno ci pokazac co i jak wspomne ze mi testy nie wychodzily wogole...a teraz dzidzius ma 19 tydzien jak widac:)

Dzis jade na wizyte na 19ta takze trzymajcie kiuki mam nadzieje ze dowiemy sie co pod serduszkiem nosze:)
 
Nuta musisz uzbroic sie w cierpliwosc i za tydzien zrobic jeszcze raz bede albo w miedzy czasie test moze on wyjdzie?mnie jakos tydzien przed @ bolal brzuch myslalam ze umre z bolu ale bylam przekonana ze to zapalenie jajnikow nie ciaza a jednak okazalo sie ze to ciaza;)takze 3mam kciuki
 
Nuta mnie tez bolał brzuch jak na @ i miałam plamienia takie dwudniowe, jednak @ nie dostałam, zrobiłam test i dwie kreseczki!! po długim czasie staran udało się więc i Tobie się uda, zobaczysz!! trzymam kciuki i daj znać:-)
 
Wielkie dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Nie mam wyjścia i muszę uzbroić się w cierpliwość i w poniedziałek znowu zrobić beta ,całe szczęscie że u mnie jest dość tania bo tylko 21 zł i wynik jest zawsze po południu.
 
Fakt faktem że bardzo chcę dzidziusia i może się trochę niepotrzebnie nakręcam no ale nigdy mnie tak brzuch nie bolał poza pierwszym dniem @ i nawet jak miałam 4 lata temu wielką torbiel na jajniku i musiałam być operowana to mnie też nic nie bolało.A tu mnie boli podbrzusze ,dziwnie kuje a to z prawej strony a to z lewej i tak jak by coś mnie w środku ciągło no i ta dziwna @ jednodniowa co zawsze 4 dni .
 
Hej laseczki :)
Melduje sie po wczorajszej wizycie a wiec dzidzius wazy 324g otwieralo buzke,wiercilo sie a co do plci lekarz stwierdzil ze jak to ujał "coś dynka" czyli bedzie synek:) potwierdzimy na kolejnej 24,03 dokladnie:)z reszta wszystko ok ruchliwe jest, narzady wyksztalcone prawidlowo,glowka tez ok takze cieszymy sie bardzo:)
 
reklama
Hej laseczki :)
Melduje sie po wczorajszej wizycie a wiec dzidzius wazy 324g otwieralo buzke,wiercilo sie a co do plci lekarz stwierdzil ze jak to ujał "coś dynka" czyli bedzie synek:) potwierdzimy na kolejnej 24,03 dokladnie:)z reszta wszystko ok ruchliwe jest, narzady wyksztalcone prawidlowo,glowka tez ok takze cieszymy sie bardzo:)

super wiesci:) gratuluje syneczka:)
 
Do góry