reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Hej. Wielkie GRATKI dla przyszłych MAM :*:*:* A za Staraczki trzymam MOCNO kciuki :-):-)
Ja kochałam się w 11 dc. Nie będę mówić czy to moje płode czy niepłodne dni.. Ale tak się zastanawiam.. Ostatnio @ skróciła mi się (mam teraz co 26-27 dni, a wcześniej miałam 32-34). W środę, zgodnie z "nowym" harmonogramem powinnam dostać @, ale jeszcze jej nie ma.. Nie mam żadnych objawów, jedynie kilka dni wcześniej miałam lekkie nudności i jak zwykle przed @ wielkie apetyt. Teraz wręcz odwrotnie: w ogóle nie mam apetytu :/ Najlepiej jakbym w ogóle nic nie jadła.. Dodam tylko, że w tym 11 dc miałam TYLKO stosunek przerywany.. A opóźnienie (jako-takie) może być spowodowane braniem w styczniu antybiotyku :-( Mam nadzieję, że jednak będzie to dzidzia.. Jutro rano robię test, bardzo bym chciała aby jednak bobasek był w moim brzuszku :tak:

Trzymam kciuki! :)
 
reklama
Niestety, w nocy dostałam @ :-( Nawet nie robię testu, bo nie ma po co.. Nie pozostaje mi nic innego jak nadal trzymać kciuki za staraczki :* Pozdrawiam :)
 
hej mam pytanko od 3 miesiecy staralam sie z mezxem o dzidziusia ale nic z tego nie wychodzilo w pewnym momecie zrezygnowalam z staran o dzidziusia dzis kupilam test ciazowy ktory pokazuje czy jestem w ciazy czy nie i ile mniej wiecej wyszly mi dwa testy ze jestem w ciazy mniej wiecej 1do 2tygodni prosze powiedzcie mi czy jest to mozliwe zeby mi tak szybko test wykryl ciaze
 
najlepiej idz na bete hcg, badanie krwi, ktore powie Ci w 100% czy to ciaza czy nie, u mnie kosztuje ok 30 zl, i wynik mam juz nawet po paru godz:)
 
U mnie objawem ciąży był ból sutków i to naprawdę konkretny. Niektóre testy ciążowe są opisane, ze po 7 dniach wykrywają ciążę, ale czasem po tym czasie stężenie hormonów jest u niektórych kobiet zbyt małe, aby test z apteki mógł wskazać ciążę. Lepiej jak już zrobić w laboratorium.
 
Mam pytanie czy jak zaszłyście to czuliście takie delikatne dreszczyki po ciele, albo mocniejsze bicie serca??
Bo mi to się stało wczoraj dostałam jakieś dreszczyki najbardziej wyczuwalne na tułowiu, serce mi biło jak by oszalało, bolał mnie bardzo prawy jajnik, cały czas jestem zmęczona, zimno mi. Z chłopakiem współżyłam w niedziele a we wtorek powinnam dostać @. A już środa i nic, żadnych objawów takich o zawsze miałam przed @. Czy myślicie że jestem w ciąży?
 
jesli jestes to napewno w nia nie zaszlas w niedziele tylko wczesniej ja nie mialam dreszczy moze to przeziebienie?zrob test jutro rano i bedziesz miala pewnosc
 
reklama
Witam.Jestem nowa na tym forum i to mój pierwszy post.Od listopada staramy się o dzidziusia.W styczniu @ dostałam 20 oczywiście w czasie dni płodnych kochaliśmy się z mężem.W lutym @ pojawiła się 17 i trwała jeden dzień a następne dwa to tylko małe plamki.Tydzień przed lutową @ strasznie bolał mnie brzuch i to przez kilka dni dokładnie tak jak boli mnie w pierwszy dzień @ nigdy wcześcniej mnie tak nie bolał.Zawsze boli mnie w pierwszy dzień @ i nigdy więcej.Oprócz bólu brzucha ból głowy,senność,ciągły apetyt,szybko się męczę i ogólnie tak dziwnie się czuję.21.02 zrobiłam beta hcg i wyszła 1,76 mlU/m,Gdy skonsultowałam się z moim lekarzem kazał poczekać i zrobić beta hcg jeszcze raz za tydzień.Jak leżałam w lipcu w szpitalu też miałam robioną beta i wynik był kompletnie HCG-beta <0,100 mlU/ml.Proszę o odpowiedź bo sama nie wiem co mam o tym sądzić.
 
Do góry