reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Natalia jak wyluzujesz napewno sie uda ja wmowilam sobie ze nie moge miec dzieci i nie czekalam juz na 2 kreski a tu bach:)wiec nie mysl tak o tym tylko korzystaj z przyjemnosci;)
 
reklama
Kobitki jestem tu nowa.
Wy napewno widziałyście całą mase zdjęć usg
Czy mogłybyscie zerknąć na to usg i powiedzieć mi coś na temat tego zdjęcia?( co zauważyłyście, wasze uwagi na ten temat)

USG dopochwowo - trzon macicy
Widzi tu ktoś ciąże? Zobacz załącznik 305936

USG robione 29 października

Dodam jeszce że od tak września rośnie mi brzuszek,a jestem bardzo szcupła - teraz wygląda tak jak w 3 miesiącu.
(wyczuwam taki twardy wałeczek pod pepkiem w poziomym położeniu)

Od końca sierpnia zrobiłam chyba z 10 testów, ostatni 22 października - wszystkie negatywne. A więc co się dzieje??

Aha i biore tabsy anty.


Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
 
Ostatnia edycja:
Kobitki jestem tu nowa.
Wy napewno widziałyście całą mase zdjęć usg
Czy mogłybyscie zerknąć na to usg i powiedzieć mi coś na temat tego zdjęcia?( co zauważyłyście, wasze uwagi na ten temat)

USG dopochwowo - trzon macicy
Widzi tu ktoś ciąże? Zobacz załącznik 305936

USG robione 29 października

Dodam jeszce że od tak września rośnie mi brzuszek,a jestem bardzo szcupła - teraz wygląda tak jak w 3 miesiącu.
(wyczuwam taki twardy wałeczek pod pepkiem w poziomym położeniu)

Od końca sierpnia zrobiłam chyba z 10 testów, ostatni 22 października - wszystkie negatywne. A więc co się dzieje??

Aha i biore tabsy anty.


Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
bylas na usg to trzeba bylo zapytac lekarza a nie nas:)
 
Hallo dziewczyny co tam słychac u was?? Anulka jak tam samopoczucie dalej masz bezsenne noce??? ja tez ostatnio nie mogę długo zasnąć a jak już zasnę to na godzinkę albo dwie;/ wrrr ... pozdro;)
 
reklama
Do góry