reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Nawet udało mu sie zrobić zdjęcie swiadczące o tym ze to chlopczyk :)Powiedział ze na dziewczynke to to nie wygląda ;) smiesznie wyszlo mam ok 13zdjęć i są boskie! hehe
 
No właśnie, ja bardzo chcę być w ciąży, ale jestem w połowie cyklu i kochałam sie z męzem tydzień temu, więc chyba trochę za wcześnie na oznakę ciąży:-( Sama nie wiem....
 
reklama
oj,to raczej wlasnie w polowie cyklu jest przewaznie ta najwieksza szansa na zaplodnienie-czyli powinnas kochać się teraz,a na oznaki ciazy o wiele za szybko,teraz mozesz mieć co najwyzej oznaki dni płodnych,które u wileu kobiet przypominają oznaki wczesnej ciazy-czyli bolesnośc piersi,pobolewane podbrzusza,zwiększona wydzielina z pochwy.Probuj teraz wlaśnie zajść w ciążę.Wejdź sobie np.na tę stronkę Dni płodne - kalkulator dni płodnych - serwis eDziecko.pl albo poszukaj podobnych -wpisując hasło"kalkulator dni płodnych" i to może pomóc Ci mniej więcej przybliżyć czas,w którym masz szansę na zajście w ciążę.Powodzenia :)
 
Do góry