reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
soso do puki nie ma @ jest nadzieja.. a u mnie 11dc wczoraj przytulanko było.. ale większych nadziei sobie nie robie bo nie ma sensu owulki pewnie z nów nie ma... jutro wielki dzień ide do gina może ten powie coś sensownego....
 
soso do puki nie ma @ jest nadzieja.. a u mnie 11dc wczoraj przytulanko było.. ale większych nadziei sobie nie robie bo nie ma sensu owulki pewnie z nów nie ma... jutro wielki dzień ide do gina może ten powie coś sensownego....
l=kochana 3 mam kciukasy naprawde z calego serduzka a co do przytulanka to ja tez wczoraj mialm przytulanko hehehe z tego cosm usi wyjsc my obie tego samego wieczorku cos w tym mus byc hehehe nie zalmuj sie kochana naprawde nie zalamj sie
 
nie no az tak bardzo sie nie przejmuje tylko po prostu nie robie sobie nadziei bo wydaje mi się że ten cykl jest bezowulacyjny.... ale za ciebie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
nie no az tak bardzo sie nie przejmuje tylko po prostu nie robie sobie nadziei bo wydaje mi się że ten cykl jest bezowulacyjny.... ale za ciebie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

kochana ja tez sie nie nakrecam po co sie stresoac tylko bog wie kiedy nadezie ten dzienkiedy sie rozplaczemy ze szczescia wszystko w rekach boga:)
 
reklama
Do góry