reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
jej więc na co czekasz???? zrób test ja to już nie mogę wytrzymać z niecierpliwości co do twojego stanu



kochana bafink ma racje nie nakrecaj sie tylko lec po tescik mowie ci bo stresowanie sie pogarsza tylko twoja sytuacje psychiczna po co sie denerwowac co bedzie to bedzie lec po tesciki sie nie stresuj
 
jej więc na co czekasz???? zrób test ja to już nie mogę wytrzymać z niecierpliwości co do twojego stanu






kochana bafink ma racje nie nakrecaj sie tylko lec po tescik mowie ci bo stresowanie sie pogarsza tylko twoja sytuacje psychiczna po co sie denerwowac co bedzie to bedzie lec po tesciki sie nie stresuj

To się tak łatwo mówi.. :(
A to będzie wyglądać tak:

-kochanie, cgyba jestem w ciąży
-to jedziemy po test.

A później:

-oj, jednak nie....

:( kurcze, nie ma innego sposobu by to sprawdzić?? ;) Zresztą remont kuchni mam i też czasu nikt nie ma na myślenie o tym..
 
Ostatnia edycja:
To się tak łatwo mówi.. :(
A to będzie wyglądać tak:

-kochanie, cgyba jestem w ciąży
-to jedziemy po test.

A później:

-oj, jednak nie....

:( kurcze, nie ma innego sposobu by to sprawdzić?? ;)


to narazie kochana nie mow nic swojemu i sama lec lepiej jak zrobisz mu niespodzianke naprawde jestesmy z toba ne masz co sie martwic myszka ja tez bardzo tego chce z calego serca by ci sie udalo czasem zapominam o sobie b mysle innych uwierz apewno ci sie uda :) ja mam 2.5 letnia coreczke i czas mnie goni bo nie chce by byla za duza roznica miedzy dziecmi staram sie jakie 8 miesiey i lipa ale nie zalamuje sie bo mam juz jedno cudo wiec glowka do gogry kochana inny sposob t tylko badania kriw betahcg nic poza tym
 
a nie możesz sama kupić lub poprosić kogoś zaufanego???
to samo powiedzialam hehehehehehe jakbym mieszkaa blizej sama bym ci poleciala po te tes lc niestety to nie 1 km a 1700 :) mniej wiecej wiec mowie ci kochana nie stresuj sie tylko dzialaj my czekamy na wiesci odezwij sie kochana od razu jak bedziesz juz wiedziala
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam kochane, ale to nie takie proste.. Właśnie nie mam kogo poprosić.. A jak już wspomniałam nikt ze mną teraz nie pojedzie bo ten remont ;/ Nie mam jak jechac sama bo nie mam prawka. Ojj, chyba jednak z nim pogadam.. :) Albo wymyśle cosik innego.
 
Dziękuję Wam kochane, ale to nie takie proste.. Właśnie nie mam kogo poprosić.. A jak już wspomniałam nikt ze mną teraz nie pojedzie bo ten remont ;/ Nie mam jak jechac sama bo nie mam prawka. Ojj, chyba jednak z nim pogadam.. :) Albo wymyśle cosik innego.



wlasnie wez wymysl cos a powiedz mi kochana jak sie wogule czujesz i czy ci sie psonia malpa bo ja troszke nie w temacie nie nadrabialam was:pwsyd sie przyznac ale prawda:p
 
reklama
Do góry