reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hejka dziewczyny chcialam zapytac czy to mozliwe juz po tyg od zaplodnienia zeby piersi rosly??bardzo mnie bola najbardziej suty maz mowi ze mi urosly no widze troche na jednym zylki a nei mialam wczesniej czy to mozliwe zeby sie udalo?? powiem tak 1go mialam @ 16go bylo bzyku bzyku niby plodne jak myslicie udalo sie??@ mam miec na 30go co o tym sadzicie??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hejka dziewczyny chcialam zapytac czy to mozliwe juz po tyg od zaplodnienia zeby piersi rosly??bardzo mnie bola najbardziej suty maz mowi ze mi urosly no widze troche na jednym zylki a nei mialam wczesniej czy to mozliwe zeby sie udalo?? powiem tak 1go mialam @ 16go bylo bzyku bzyku niby plodne jak myslicie udalo sie??@ mam miec na 30go co o tym sadzicie??

`hmmm powiem ci ze jà teZ SIE staram wczoraj zakonczylo sie moje staranko q staram od paczotku cyklu hehhe ja jakos przytylam teraz i wogule wczoraj w nocy zpalaszowalam 2 tabliczki czekolady;/ piersi tez mnie pobolewaja ale nie chce sie nakrecac wiec kochana 3 mam za ciebie kciukasy oby sie nam udalo ja sie staram juz o drugie malenstwo
 
ja jak widac na suwaczku poronilam rok temu i tez piersi mnie bolaly @ wypada na 30go chyba jajko zniose bardzo pragniemy z mezem bobaska ...
 
hejka dziewczyny chcialam zapytac czy to mozliwe juz po tyg od zaplodnienia zeby piersi rosly??bardzo mnie bola najbardziej suty maz mowi ze mi urosly no widze troche na jednym zylki a nei mialam wczesniej czy to mozliwe zeby sie udalo?? powiem tak 1go mialam @ 16go bylo bzyku bzyku niby plodne jak myslicie udalo sie??@ mam miec na 30go co o tym sadzicie??

Witaj Ania:) U mnie własnie piersi były pierwszym objawem (pierwszy i drugi tydzien zaplodnienia), a własciwie może nie tyle, że rosły, co były obrzmiałe i bolące. :( Niemiłe uczucie, ale za to prorokujące wspaniałą wiadomość :)
 
Witaj Ania:) U mnie własnie piersi były pierwszym objawem (pierwszy i drugi tydzien zaplodnienia), a własciwie może nie tyle, że rosły, co były obrzmiałe i bolące. :( Niemiłe uczucie, ale za to prorokujące wspaniałą wiadomość :)

jej oby tak bylo bo niemozemy sie doczekac:) na innym forum jedna napisala ze to niemozliwe zeby tydzien po bylo cos ...
 
hejka dziewczyny chcialam zapytac czy to mozliwe juz po tyg od zaplodnienia zeby piersi rosly??bardzo mnie bola najbardziej suty maz mowi ze mi urosly no widze troche na jednym zylki a nei mialam wczesniej czy to mozliwe zeby sie udalo?? powiem tak 1go mialam @ 16go bylo bzyku bzyku niby plodne jak myslicie udalo sie??@ mam miec na 30go co o tym sadzicie??

ja kilka dni po zapłodnieniu miałam już bolące i nabrzmiałe piersi, więc objaw jak najbardziej zbliżony do Twojego :) a tydzień przed terminem okresu robiłam test ciążowy i wyszedł już pozytywnie:) powodzenia!
 
ja kilka dni po zapłodnieniu miałam już bolące i nabrzmiałe piersi, więc objaw jak najbardziej zbliżony do Twojego :) a tydzień przed terminem okresu robiłam test ciążowy i wyszedł już pozytywnie:) powodzenia!
powidz mi kochan a ten bol piersi to przy dotkneciu ichczy cos bo mnie tez bola hehe mzoe nam sie udalo:(:( zycze tego kazdej z calego sercaaa!!!!!!!

ja jak widac na suwaczku poronilam rok temu i tez piersi mnie bolaly @ wypada na 30go chyba jajko zniose bardzo pragniemy z mezem bobaska ...

kochana wiem co czujesz ja jestem mlodziutka mama mam dopiero teraz 21 lat oja coreczka teraz 3 latka urodzilam w weku 18 lat aprzed rtym bylam w ciazy z moim synkiem i tez odszedl a po 3 miesiacach zaszlam z moja coreczka teraz z mim narzeczonym staramy sie o drugiego bobaska wiec nie jestes sama :) glowka do goryyyy ja juz staram sie od 6 miesiecy szczerze nie daje sobie nadzieji lepiej sie mile rozczarowac niz nie mile zaskoczyc wiec nie mysle o tym moze sie oszukuje z nie mysle ae staram sie nie myslec mnie piersi tak na gorze bola
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry