reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
wlasnie wez wymysl cos a powiedz mi kochana jak sie wogule czujesz i czy ci sie psonia malpa bo ja troszke nie w temacie nie nadrabialam was:pwsyd sie przyznac ale prawda:p

izulka a te twoje plamienie to długo trwało? intensywne bylo??

17 października mi się zaczęło to plamienie. Trwało to jakieś 5 dni.. W sumie to wystarczyłaby mi 1 podpaska na dzień.... Ale oczywiście zmieniałam częściej, tylko było niewiele czerwono-brązowego czegoś hehe. Ani troche samej czerwonej płynnej krwi. Czuje się osłabiona i senna cały czas.. Jem dużo.. Ale tak to żadnych innych objawów ;/ No, ta tempka tylko.
 
17 października mi się zaczęło to plamienie. Trwało to jakieś 5 dni.. W sumie to wystarczyłaby mi 1 podpaska na dzień.... Ale oczywiście zmieniałam częściej, tylko było niewiele czerwono-brązowego czegoś hehe. Ani troche samej czerwonej płynnej krwi. Czuje się osłabiona i senna cały czas.. Jem dużo.. Ale tak to żadnych innych objawów ;/ No, ta tempka tylko.


ja tam nie chce nikoonakrecac ale bjawy mowia na ciaze moze naprawde ci sie kochana udalo ja tam wierze w ciebie od poczatku
 
Jejku, ludzie się starają latami, a ja jeden raz i już??? To by za piękne było.. Ale Szymuś mi się marzy :) W przyszłym tygodniu wybiorę się może do gina.. Co o tym myślicie?

hmmm na gina moze byc za wczesnie lepiej zrobic tescik :p
no mi sie marzy maly NADIMMM


oki ja lece kochane bo niebawem moj wroci z pracy do weczorka wieczorkiem sie odezwe buziaki
 
Ostatnia edycja:
izulqa ja to myślę ze gin jest dobrym pomysłem bo to już 5-6 tydz to może juz coś będzie widać... ale radzę zrób test żeby mąż nie dostał zawału nie dostał... tak zanim dojdzie do apteki i wróci będzie miała chwile na oswojenie...





 
Dziękuję Wam :) Poszlismy na spacer i jednak mu powiedziałam. Jak będziemy wieczorem jechać do niego, to po drodze kupimy test i rano zrobię ;) Jutro napisze co i jak :) Pozdrawiam i trzymajcie kciuki :) Buźkiii :*:*:*
 
hejka dziwczyny no maz przywioz test zrobilam poczatkowo byla slaba druga kreska pozniej znikla nie wiem co myslec piersi okropnie bola juz cale czekam do 30go jak sie nie pojawi @ to kolejne testowanko...
 
Dziękuję Wam :) Poszlismy na spacer i jednak mu powiedziałam. Jak będziemy wieczorem jechać do niego, to po drodze kupimy test i rano zrobię ;) Jutro napisze co i jak :) Pozdrawiam i trzymajcie kciuki :) Buźkiii :*:*:*

no to kochana czekamy na wiadomosci a ja wam powiem ze mnie pobolewa brzuch jakna malpe a to za wczesnie czyzby sie udalo cos mi to zap iekne na prawdziwe


hejka dziwczyny no maz przywioz test zrobilam poczatkowo byla slaba druga kreska pozniej znikla nie wiem co myslec piersi okropnie bola juz cale czekam do 30go jak sie nie pojawi @ to kolejne testowanko...



kochana moze si naprawde udalo ale czemu a kreska znikla???????????? troche dziwne moze masz za maly poziom hcg :p cos czuje ze w dniu @ bedzie juz wyrazna 3 mam kciukasy a nij tak brzuch boli ze szoook ciagle latam i sprawdzam czy moze malpa przyjdzie ale to jeszcze 12 dni
 
reklama
Do góry