reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Kochane, czy temp. mierzona pół godziny po wstaniu z łóżka jest wiarygodna? Dziś starałam się jak najszybciej zmierzyć.. I mam 37,2 st. Mierzyłam 3 minuty tylko bo mała płakać zaczęła.. Przeziębiona nie jestem.. A mam ostatni dzień @.....
 
wlaśnie to jest minus mierzenia temp że trzeba zaraz po przebudzeniu to raz a dwa codziennie o tej samej porze... więc nie wiem jak interpretować twoja temp ale bez wątpienia jest wysoka...

Wiem właśnie.. Jutro może uda mi się zmierzyć przed wstaniem z łóżka.. Ale ciężko tak.. Bo jednak muszę do małej wstawać itd..
 
Bafinko- wczoraj zaczelam juz 31 tydzien;) no leci leci ten czas... i jak zolnierzyki?


kochana u nie to totalna załamka okazało sie ze żołnierzyki nie są najlepsze i nie ma ich za dużo tyle wiem z norm... a do gina ide w środe (znów do innego to już 4 mam nadzieje że nie zawiode sie bo opinie o nim są bardzo dobre...) to może przepisze coś mężowi i przy okazji zajmie się mną..
 
kochana u nie to totalna załamka okazało sie ze żołnierzyki nie są najlepsze i nie ma ich za dużo tyle wiem z norm... a do gina ide w środe (znów do innego to już 4 mam nadzieje że nie zawiode sie bo opinie o nim są bardzo dobre...) to może przepisze coś mężowi i przy okazji zajmie się mną..
no i spokojnie juz wiecie na czym stoicie.. moj bral salfazin ale sa jakies dobe leki witaminy dla facetow drozsze. qrcze nie pamietam nazwy. bdb ze zrobiliscie to badanie, najprawdopodobniej nie beda Ciebie meczyc stymulacjami, albo wrecz przeciwnie zrobi ci 3 cykle- byc moze przy owulacji bedziesz musala chodzic co 2 dni na usg ale lekarz wyliczy Wam tak zeby sie idealnie "wstrzelic";) glowa do gory!! aaa wczesniej pisalas o klinice nieplodnosci.. nie stresuj sie nazwa bo to nieplodnosc a nie bezplodnosc!!!! ja wiem ze bedzie dobrze, bo 1 pecherzyk juz byl...
 
reklama
Do góry