reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja radziłabym Ci pojechać do szpitala. Tam zanim przyjmą Cię na oddział, będziesz miała badanie i usg- może będzie wiadomo już coś więcej, zwłaszcza, że masz plamienia i krwawienia.
 
reklama
no to pozostaje Ci albo czekać, albo może uderzyć do innego gina, który zbada, albo z opowieści (z tego kiedy miałaś miesiączke, kiedy robiłaś test itd.) będzie mógł coś wywnioskować i jakoś Ci pomóc
 
Hej Wam! :*

Wiecie co? @ miałam mieć 19 października a przyszła 17. O tym już wspominałam.. Ale dziś dopiero mnie brzuch napinkala a to już teoretycznie piąty dzień @, która bardziej plamienie przypominała, bo krwawienia w ogóle nie było... Na dodatek temp. 37,5 st, ale mierzone na dniu dziś, więc mało wiarygodne. Ale du*pa, bo dziwnie sie czuje.. Przytyłam nawet! 3 kg w tydzień.. Cycuchy trochu pełniejsze mi się wydają ;) He he. Może to być fasolka?? I co ja mam teraz zrobić? Testa nie kupuje bo zaś pewnie strata kasy.. A do gina tak czy siak za wcześnie..
 
skoro miała być 19 i to było tylko krwawienie to odżałuj te 9,9 i kup test , jeśli jestes w ciąży to wykaże nawet na wieczornym moczu , a propo krwawienia moja siostrzyczka miała identyczny przypadek myślała, ze to okres a tu urosła fasolka :)
 
skoro miała być 19 i to było tylko krwawienie to odżałuj te 9,9 i kup test , jeśli jestes w ciąży to wykaże nawet na wieczornym moczu , a propo krwawienia moja siostrzyczka miała identyczny przypadek myślała, ze to okres a tu urosła fasolka :)

izulqa ja tez robiłabym test jak bym miala obawy a najlepiej skoczyłabym na bete na prawde warto wiedzieć:)

I znowu skończy sie na niczym.. Ale powiem Wam że mam jakieś dziwne przeczucie.. Poczekam pare dni, pomierze temp, poobserwuje ciało i może jupie test. :)
 
reklama
Witam!

U mnie zmierzenie temp przed wstaniem z łóżka graniczy z cudem, ponieważ mała mnie budzi to trzeba od razu mleko robić itd.. Więc zmierzyłam godzine po wstaniu z wyrka.. 37,3 st. Wiarygodne?? Wiecie, moim zdaniem tak czy siak nie powinno podczas @ być temperatury. Zwłaszcza jeżeli kiedyś mierzyłam temp w ciągu dnia z ciekawości i była dużo niższa mniej więcej w tym samym czasie podczas trwania cyklu.. Plamienie prawie ustało, brzuch troche pobolewa, w sumie sama nie wiem.. Pewnie nie jestem w ciąży.. :(
 
Do góry