reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Nawet jeśli test wyszedł negatywnie to moze by ciaza. Jesli nie chcesz czekać zrób w laboratorium test z krwi na poziom Beta HCG. Poziom tego hormonu rosnie w ciąży.
 
reklama
no to ja ten cykl mogę uznac za stracony. niby zapowiada się że owulka będzie ale wiem też że jeśli jest ona za późno to małe szanse na dzidzie:-( cóż może następnym razem...
 
Troszkę mi smutaskowo :(
Byłam we wtorek u gina... zrobiła USG dowcipne, i... mówi że chyba jest za wcześnie bo jeszcze nie widzi pęcherzyka :( Miałam ostatni okres 15 września... martwię się tym że ona nic nie zobaczyła :( z desperacji kupiłam kolejny test i zrobiłam go zaraz po przyjściu do domu i... nadal pokazywały dwie kreseczki ...
 
symcia kochanie nie smutaj sie jesli sa 2 krechy to fasoleczka jest tylko nieśmiała i nie chce sie pokazywać... to na prawde jeszcze wczesnie i nie ma sie czym martwić:) a badanie z krwi zrobiłaś??
hmmm trzymam przed sobą wyniki żołnierzyków mojego m i nie za bardzo wiem o co chodzi ale mam wrazenie ze nie wszystko jest w pożądku i dół... nie dość że ze mną są problemy to teraz jeszcze to... w środe ide do gina wiec sie dowiem dokładnie co jest grane i u mnie i u niego...
 
symcia kochanie nie smutaj sie jesli sa 2 krechy to fasoleczka jest tylko nieśmiała i nie chce sie pokazywać... to na prawde jeszcze wczesnie i nie ma sie czym martwić:) a badanie z krwi zrobiłaś??

hmmm trzymam przed sobą wyniki żołnierzyków mojego m i nie za bardzo wiem o co chodzi ale mam wrazenie ze nie wszystko jest w pożądku i dół... nie dość że ze mną są problemy to teraz jeszcze to... w środe ide do gina wiec sie dowiem dokładnie co jest grane i u mnie i u niego...
 
Bafinko nie robiłam badania krwi ponieważ ginka powiedziała żebym na razie żyła sobie normalnie i wszystko będziemy wiedziały za dwa tygodnie tzn 2.11. Tak bym chciała żeby fasolka mi zrobiła prezent imieninowy (mam je 3.11) i pokazała się na ekraniku :)
 
Troszkę mi smutaskowo :(
Byłam we wtorek u gina... zrobiła USG dowcipne, i... mówi że chyba jest za wcześnie bo jeszcze nie widzi pęcherzyka :( Miałam ostatni okres 15 września... martwię się tym że ona nic nie zobaczyła :( z desperacji kupiłam kolejny test i zrobiłam go zaraz po przyjściu do domu i... nadal pokazywały dwie kreseczki ...

a na usg monitorowała Ci tylko macicę, czy okolice też? chodzi mi o to, czy jajeczko nie zagnieździlo się poza macicą...
 
reklama
witajcie dziewczyny, chcialam zapytac was o podobne przypadki. szukam na sile nadziei...
dnia 13.09 dostalam ostatni okres, trwal 5dni, potem ok 23 odbylam stosunek bez zabezpieczenia i w srode 13 pazdziernika zrobilam testy, ktore wyszly pozytywnie. dwa dni pozniej mialam wizyte u gin - z usg dopochwowym nie byl zauwazalny pecherzyk. Nastepna wizyte mialam miec na 25, ale musialam juz isc wczoraj poniewaz zaczelam plamic. Czulam inny bol brzucha i plamienie z przerwami przechodzilo nawet w krwawienie. Dzis zrobilam bete i wyszlo 25,9. W sobote zrobie kolejna...
teraz czekam i kazda godzina jest bardzo ciezka
 
Do góry