reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam!
Wiem że jest cała masa takich posów ale czy szanowne Panie, które jesteście bardziej doświadczone możecie mi coś podpowiedzieć?

Otórz okres dostałam 11.08.2010r. Kochaliśmy się z chłopakiem 21.08.2010 i 28.08.2010r. (Stosunek przerywany)

Kolejny okres dostałam 04.09.2010r, a 06.09.2010 rozpoczełam branie tabletek anty. (wcześniej nigdy nie brałam)
Pierwszy blister zakończyłam brać 26.09.2010r, a po odstawieniu wystąpiło krwawienie.

Tak własnie mniej więcej od kiedy zaczełam przyjmowac tabletki pojawiło się dziwne samopoczucie a mianowicie nudności, nie są takie silne, nie wymiotuje ale jednak odczuwam. Piersi raczej mi się nie powiększyły, ale dwa tyg przed krwawieniem bolały. Chociaż w dniu pojawienia się krwawienia przestały i teraz już są normalne. Niejestem senna, nie mam apetytów, zachcianek.

W między czasie robiłam testy ciążowe 13.09.2010, 22.09.2010, 27.09.2010, 01.10.2010 . Testy były różnych firm i wszystkie wyszły negatywnie. Jednak to dziwne uczucie nudnođci na żołądku jest.

I teraz mam dylemat
Czy przed rozpoczęciem brania tabletek mogło dojść do zapłodnienia??
Bo jeśli jest ciąża to nie powinnam rozpoczynać drugiego blistra tabletek anty. żeby nie zaszkodyi dzidziusiowi
Ale z drugiej strony testy nic nie wykazują.

Już sama nie wiem co robić, a wizyta u ginekologa dopiero za dwa tyg.
Co byście Panie doradziły?

I jeszce jedno pytanie. Czy jeśli 06.09.2010 zarzyłam pierwszy raz w życiu tabletkę anty to czy 11.09.2010r. ona juz działała??


z góry dziękuje za odpowiedzi
 
niestety nie odpowiem na Twoje wszystkie pytania bo niestety nie umiem, ale czy nie powinnas zaczac brac tabletek (pierwszy raz) I dnia okresu?? u mnie tak bylo, ze I dnia zaczelam je brac, ale moze masz jakies inne, nowsiejsze:)
a te objawy to moze byc reakcja na tabletki, zawsze to horomon i ma jakis wplyw na organizm kobiety, a ja na Twoim miejscu nie wywalalabym kasy na testy z apteki, a poszla na bete (badanie z krwi), jest troszke drozsze, ale 100%pewne:) mniej streu:)

a u mnie dzis po balu...:(((
ale zajecia sie zaczely - musze wkoncu prace napisac...., remont w domu, zima idzie, wiec bede miala malo czasu na myslenie:p a i jutro dzonie do lekarza - juz znalazlam dobrego w moim miescie, zajmuje sie naprotechnologia czy jakos tak - czyli leczenie problemow z zajsciem w ciaze za pomca obserwacji cykli czy cos takiego:) ponoc jest skuteczny, przyjezdzraja do niego ludzie z calej Polski, tylko nie iwem czy na nfz sie dostane, ale probowac bede:)
 
Ninaa ja mysle, ze te mdlosci masz od tabletek.ja jak zaczelam brac anty to tak mi bylo niedobrze, ze marzylam zeby sie zrzygac.jednak nigdy mi sie to nie zdarzylo.tabl. bralam o godz. 22 a w nocy ok.2,3 budzily mnie straszne mdlosci.mialam tak przez 6 miesiecy zanim organizm przyzwyczail sie do tabl.a bralam logest. w dzien te mdlosci raczej byly b. slabe albo wogle.ja ten czas jakos przeczekalam bo mialam strasznie bolesne okresy i tabl. anty mi w tym kierunku b. pomogly.
 
Ninaa jak zaczyna sie brac tabl. anty to jest to pierwszy dzien miesiaczki.tabl. dosc szybko dzialaja, ale po jakim czasie to nie wiem.ja odczekalam chyba miesiac zanim poszlismy na calosc bo sie troche balismy, ale wtedy tez bylismy dosc mlodzi, wiec strach przed ciaza byl.
 
Hej kochane! Jak tam staranka? Ja znów nie wiem co mi jest.. Byłam u lekarza, niby wszystko było ok.. @ miałam 22 września, trwał jakieś 2 - 3 dni. Od następnej @ mam brać tabletki anty. Jednak wiecie co? Jakieś półtora miesiąca kochałam się bez zabezpieczenie (stosunek przerywany) i teraz nie wiem, ale mam twardy brzuch chwilami.. Właściwie to podbrzusze.. Tak mnie ciągnie do dołu ;/ Od jakichś 2 dni tak mam.. W dodatku dziś mnie zaczęło mdlić! Moja córa zrobiła kupkę, i jak nigdy mi zapach nie przeszkadzał, tak dziś nie mogłam jej przebrać bo wszystko mi się cofało.. Strasznie się zdziwiłam.. Tak samo zapaliłam papierosa i pod koniec już nie mogłam dopalić bo mnie zaczęło naciągać.. Wróciłam do domu ze spaceru, poczułam zapach smażonej wątróbki i myślałam że się przewrócę. Przy wstawaniu z łóżka bądź gdy siedzę i wstanę to mam lekkie zawroty głowy.. Mam wydzielinę (dużo jej), gęstą i podbarwioną na żółto. Może to świadczy o jakiejś chorobie? Co o tym myślicie? Proszę, pomóżcie mi.. Może coś wiecie.. Ciąży nie biorę pod uwagę, bo raczej na objawy by było za wcześnie.. :(
 
Ninaa, ja nie biorę tabletek już od 6lat, ale pamiętam ze kiedy zaczynałam je brać musiałam czekać przez miesiąc aby mieć pewność że zaczęły działać prawidłowo. Może teraz te tabletki są inne. Objawy które opisujesz mogą być spowodowane złym doborem tabletek, kiedy pójdziesz do lekarza powiedz mi o tym, powinien zmienić Tobie tabletki, różne tabletki mają różne zawartości hormonów. Jeśli testy są ujemne to nie zamartwiaj się.


 
Izulqua zabardzo sie nakrecach czasem sa zle dni zle samopoczucie i moze dlatego tak reagowalas skoro @ byla bylas u gina i nie stwierdzil ciazy a dopiero co zaczelas nowy cykl nie ma co sie nakrecac ja przez 4lata stosowalam przerywanca i nie bylam w ciazy dopiero jak poszlismy na calosc;)
 
reklama
Do góry